Epic Games, Fallout New Vegas’ı ücretsiz yaptı

Epic Games, Fallout New Vegas’ı ücretsiz yaptı

ABONE OL
26 Mayıs 2023, 19:39:42

Epic Games’ten Sıradaki Ücretsiz Oyun: Fallout : New Vegas

Epic Games, pek çok oyunu ücretsiz olarak dağıtmasıyla oyuncuların kalbini kazanmış durumda. Bu seferki ücretsiz oyun ise Fallout : New Vegas. Fallout serisinin en beğenilen yapımlarından biri olan bu oyun, 1 Haziran’a kadar Epic Games Store üzerinde ücretsiz bir şekilde indirilebilir durumda.

Fallout : New Vegas, nükleer bir savaş sonrası dünyanın hali konu edinmektedir. Oyunda ana karakteriniz The Courier’ı yönetiyor ve açık dünya ortamında büyük bir deneyim yaşıyorsunuz. Karakterinizi geliştirerek karanlık atmosferi olan bu oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Epic Games’in bu kampanyaları, kütüphanesine yeni oyunlar eklemek isteyen oyunculara önemli bir fırsat sunuyor. Oyuncular, ücretsiz olarak verilen oyunları indirip deneyebilirler. Bu sayede birçok oyuna harcanan parayı da tasarruf etme fırsatı elde edilebilir.

Özetle, Epic Games üzerindeki Mega indirim dönemi devam ediyor. Bu kapsamda son zamanların en popüler oyunlarına ücretsiz erişim sağlanıyor. Oyuncular, kampanyayı takip ederek kütüphanelerine yeni oyunlar ekleyebilirler. Fallout : New Vegas’e ücretsiz erişim sağlamak için 1 Haziran’a kadar zamanınız var.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments