Epic platformunda üç oyun daha ücretsiz hale geldi

Epic platformunda üç oyun daha ücretsiz hale geldi

ABONE OL
05 Mayıs 2023, 21:04:23

Epic Games Store Platformunda Bu Hafta Ücretsiz Oyun Fırsatları!

Epic Games Store, ücretsiz oyun fırsatları sunarak uzun yıllardır oyunseverlerin ilgisini çekiyor. Normalde ücretli olan oyunları, ödeme yapmadan edinme fırsatı sunan Epic Games, bu hafta da kullanıcılarına üç adet oyun hediye ediyor. Bu oyunların toplam değeri 300 TL’yi aşmasına rağmen, Epic Games üyeleri bu büyük fırsatı kaçırmak istemiyor!

Epic Games platformunda bu hafta ücretsiz olarak sunulan oyunlar; Against All Odds, Horizon Chase Turbo ve Kao the Kangaroo’dur. 11 Mayıs tarihine kadar bu oyunları herhangi bir ücret ödemeden kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Epic Games’ten ücretsiz oyunlar nasıl elde edilir? Epic Games’in resmi internet sitesine ya da masaüstü programına erişim sağlayarak kullanıcı hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Hesabınız yoksa, oluşturmanız gerekmektedir. Mağaza bölümünde ücretsiz oyunlar kısmını bulup, bu hafta için sunulan oyunlar olan Against All Odds, Horizon Chase Turbo ve Kao the Kangaroo’ya tıklayarak sepetinize ekleyin ve onaylayarak oyunları kütüphanenize dahil edin.

Bu ücretsiz oyun fırsatları sayesinde, oyuncular birbirinden eğlenceli ve kaliteli oyunlara daha kolay erişebiliyor. Epic Games Store platformundaki ücretsiz oyun kampanyaları, sadece üyelerine özel olduğundan, Epic Games üyeleri her zaman önceliğe sahip oluyor. Epic Games’in sunduğu oyun fırsatları sayesinde, oyunseverler kesenin ağzını açmadan, kaliteli ve popüler oyunlara kolayca erişebiliyorlar.

Her hafta yeni bir oyun listesi ile karşımıza çıkan Epic Games, oyuncuların büyük ilgisini çekiyor. Büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan ve dünyada en çok oynanan oyunları bünyesinde barındıran Epic Games Store, özellikle oyunseverlerin gözdesi olarak dikkat çekiyor. Siz de bu hafta kaçırmak istemeyeceğiniz ücretsiz oyun fırsatlarını Epic Games Store üzerinden yakalayın!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal