F1 Miami GP 2023: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

F1 Miami GP 2023: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

ABONE OL
05 Mayıs 2023, 17:06:35

Formula 1 hayranları için bahar havası yarış heyecanı ile birlikte geldi. Ancak, geçen hafta Azerbaycan’da gerçekleştirilen yarışta pek hareket görülmüyor. Bu hafta sonu F1 Miami GP 2023 ile daha heyecanlı ve hareketli bir yarış bekliyoruz. İlk yarış geçtiğimiz yıl yapılmıştı ve bu hafta sonu yağmurlu hava yarışı da zorlaştırabilir.

Cuma gününden itibaren, antrenman turlarından sprint sıralama turuna, sprint yarışından ana yarışa kadar F1 tutkunlarına heyecan veren birçok aktivite sunulacak. Bu heyecan dolu yarışı internet üzerinden takip etmek için birçok farklı seçenek mevcut.

Türkiye’de F1 yayın hakları S Sport’ta bulunuyor. Bu hafta sonu cuma günü sıralama turları, cumartesi günü sprint sıralama turları ve sprint yarışıyla pazar günü ana yarış S Sport 2 kanalı üzerinden yayınlanacak. F1 Miami GP canlı izle seçeneklerini aşağıda sıraladık.

1. S Sport Plus: S Sport’un web ve mobil uygulamalar üzerinden sunduğu içerik servisi S Sport Plus üzerinden F1 Miami GP 2023 antrenman turları, sıralama turları ve yarışı takip edilebilir. S Sport Plus, geçen yıllardan farklı olarak cuma günkü birinci ve ikinci sıralama turlarını da canlı olarak yayınlıyor.

2. TV+: Turkcell’in TV+ platformunda Herkes için TV+, Full TV+ Paketi, Evde TV+ Aile Paketi, Evde TV+ Ekstra Paketi paketlerinden bir tanesine sahip olan aboneler S Sport kanalına erişim imkanına sahipler.

3. Tivibu Go: Türk Telekom’un TV platformu Tivibu’nun mobil cihazlar üzerinden izleme imkanı sunan hizmeti Tivibu Go da abonelerine S Sport kanalına erişim imkanı sunuyor.

4. F1 TV Pro: Formula 1 yönetimi F1 yarışlarını internet üzerinden canlı olarak yayınlıyor. F1 TV Pro adı verilen servis web sitesi üzerinden, aynı zamanda da iOS ve Android uygulamaları üzerinden hizmet vermeye başladı.

Dünya çapında F1 Miami GP 2023 yarışını yayınlayan tüm kanalların listesine Formula 1’in resmi internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Unutmayın, bu hafta sonu Miami bahar havası ile birlikte F1 yarış heyecanını hissedebileceğimiz bir hafta sonu olacak.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments