Fibabanka Emekli Maaş Promosyonu 2018

Fibabanka Emekli Maaş Promosyonu 2018

ABONE OL
12 Mayıs 2023, 08:29:25

Fibabanka, emekli müşterilerine özel bir kampanya başlattı! Emekli maaşını Fibabanka’ya taşıyanların promosyon fırsatlarından yararlanması mümkün. Fibabanka Emekli Maaş Promosyonu 2018 kapsamında, emekli maaşı alan müşterilerimizin hesaplarına belirli bir tutarda bonus yatırılıyor. Ayrıca, promosyon kapsamında Fibabanka’da geçerli olan özel avantajlardan da faydalanabilirsiniz. Emekli maaşınızı Fibabanka’ya taşıyarak daha fazla kazanmak için hemen başvurun!

Emekli Maaşınızı Fibabanka’ya Taşımak Avantajlı Olabilir

Emeklilik maaşınızı Fibabanka’ya taşıdığınız takdirde, emekli promosyonundan faydalanabilirsiniz. Fibabanka, emeklilere 500 TL’ye kadar emeklilik promosyonu vermektedir.

Fibabanka Emekli Promosyon Tutarı ve Şartları

 • Sosyal Güvenlik Kurumu emeklileri (Emekli sandığı, ssk, bağkur), maaşlarını Fibabanka’dan 3 yıl boyunca almayı taahhüt etmeleri gerekmektedir.
 • Promosyon tutarları, aldığınız emeklilik maaşına göre değişmektedir:
  • 1000 TL’den az emeklilik maaşı alanlar için, 330 TL,
  • 1000 TL (1000 TL dahil) ile 2000 TL arasında maaşı olanlar için, 415 TL,
  • 2000 TL üzeri emeklilik maaşı olanlar için, 500 TL promosyon ödemesi yapılmaktadır.

Fibabanka Emekli Avantajları

 • Emeklilik maaşınızı, Fibabanka ATM’lerinin yanı sıra diğer banka ATM’lerinden de herhangi bir ücret/komisyon ödemeden çekebilirsiniz.
 • Fibabanka şubelerinin yanı sıra, bankanın sunduğu bütün kanallar üzerinden yaptığınız bankacılık işlemeleri için herhangi bir hesap işletim ücreti alınmaz.
 • Emekli müşterilere özel, kredi oranları ve vadeler.

Emekli Maaşınızı Fibabanka’ya Nasıl Taşırsınız?

 • Halihazırda emekli olan ve maaşını başka bir bankadan alan müşteriler, yukarıda bahsedilen promosyon ve avantajlardan faydalanmak için, maaşını Fibabanka’ya, e-devlet üzerinden taşıyabilirler. Bunun için daha önceden almış olduğunuz e-devlet şifresi ile https://www.turkiye.gov.tr/ sitesinden, sisteme giriş yapmalıdırlar. Sisteme giriş yaptıktan sonra, Sosyal Güvenlik Kurumu hizmetlerinden, Banka Değişikliği hizmeti üzerinden bankanızı Fibabanka olarak değiştirebilirsiniz.
 • Fibabanka şubelerine, kimlilk kartınızla başvuruda bulunabilirsiniz.

Mevcut emekli maaşınızı taşımak veya detaylı bilgi almak için, 444 88 88 Fibabanka Telefon Bankacılığı’na başvurabilirsiniz.

Mevcut ve potansiyel emekliler için cazip bir seçenek olan Fibabanka’ya taşıma işlemiyle birlikte, emeklilik maaşınızı düzenli bir şekilde alabilir, birçok avantajdan faydalanabilirsiniz

This article is originally posted at technodoc.com.tr.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal