Final Fantasy 7 Remake: Rebirth’e erteleme

Final Fantasy 7 Remake: Rebirth’e erteleme

ABONE OL
11 Haziran 2023, 08:47:02

Final Fantasy 7 Remake: Rebirth Hakkında Yeni Bilgiler

Geçtiğimiz hafta Summer Game Fest kapsamında Final Fantasy 7 Remake: Rebirth için yeni bilgiler açıklandı. Oyunda, Cloud, Aerith ve ekibin Midgar’dan ötesine götürüleceği öğrenildi. Yayınlanan fragmanda aynı zamanda alternatif zaman akışları ve olaylar da ipuçları veriliyor.

Fragmanın başlangıcında otobanın çökmesi sonucu yaralı vaziyette kalan ekibin helikopterlere taşındığı görülüyor. Daha sonra orijinal oyunda da yer alan sahneler ekranda beliriyor. Tifa ve Cloud’un büyüdükleri Kalm şehrinde tekrar bir araya geldiği geçmişe dönüşler yapılırken, fragmanda Sephiroth da boy gösteriyor. Fragmanda ayrıca oyunun ana kadrosunun diğer rakipleri olan Türkler de kendilerine yer buluyor.

Fragmanın ilginç anlarından birisi de Cloud ve diğerlerinin savaş sahneleri. Burada oyuncular iş birliği yaparak hasar verebiliyor. Bu özelliği indirilebilir içerik paketinde Yuffie ve Sonan’dan da görmüştük.

Final Fantasy 7 Remake: Rebirth planlandığı gibi değil, 2024’ün başlarında oyuncularla buluşacak. Oyun iki disk olarak yayınlanacak ve bu gecikme, oyunculara daha kapsamlı bir deneyim sunulacağı anlamına geliyor.

Final Fantasy 7 Remake: Rebirth hakkında açıklanan yeni bilgiler, oyuncuların heyecanını artırdı. Oyunda beklenmedik olaylar ve karakterlerin yer alacak olması, hayranlarını daha da heyecanlandırıyor. 2024’ü uzun bir süre gibi görünen, ancak oyuncuların bekleyişine değecek deneyimle karşılaşacakları bir yıl olacak gibi duruyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal