Find X Pro telefonu için ColorOS yazılım güncellemesi çıktı

Find X Pro telefonu için ColorOS yazılım güncellemesi çıktı

ABONE OL
08 Nisan 2023, 22:07:49

Oppo Find X Pro için yeni bir yazılım güncellemesi yayınlandı. Yaklaşık olarak 185 MB dosya boyutuna sahip olan güncelleme ColorOS 13.1 sürümünü içermekte ve cihaz kullanıcılarına birçok fayda sağlıyor. Güncelleme ile beraber cihazın sistem kararlığı artarken, ProXDR ekran iletişiminin başlatma hızı da artırılmıştır. Ayrıca uygulamaların yükleme sürelerinde de fark edilir bir hız artışı sağlanmıştır. Bunun yanı sıra, kullanıcıların mobil ağ uyumluluğunda, Bluetooth bağlantı kararlılığında, WLAN bağlantı kararlılığında da iyileştirmeler yapılmıştır.

ColorOS 13.1 güncellemesi ayrıca, cihazın kamerası üzerinde de optimize edici bir etkisi bulunmaktadır. Kullanıcılar daha keskin ve net fotoğraflar çekebilirler. Bu güncelleme ile birlikte, düşük ışık koşullarında fotoğraf çekmek artık çok daha kolay ve keyifli hale geldi. Ayrıca, bazı sahneleri bir milyar renkle sentezleme özelliği, kamera değiştirilirken de renk atlama sorununu çözmeye yardımcı oldu.

Oppo Find X Pro sahipleri, PGEM10_13.1.0.122 (CN01) versiyon numarasına sahip olan güncellemeyi cihazlarına yükleyebilirler. Bu güncelleme cihazın hızını artırırken, kullanıcı deneyimini de daha keyifli bir hale getirmekte. Oppo, kullanıcılarına her zaman daha iyi bir deneyim sunmak için çalışmalarını sürdürmekte ve bu güncelleme de bunun bir örneği olarak karşımıza çıkıyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal