Firefox tarayıcısına sohbet robotu dahil ediliyor

Firefox tarayıcısına sohbet robotu dahil ediliyor

ABONE OL
30 Mayıs 2023, 16:54:04

Mozilla’nın Yeni Hedefi: Firefox Tarayıcısında Sohbet Robotları

Mozilla, internet tarayıcısı kategorisinde Firefox ile uzun süredir hizmet vermekte olan bir şirkettir. Son verilere göre, Mozilla Firefox tarayıcısına sohbet robotu eklemeyi planlamaktadır. ChatGPT veya Google Bard gibi sohbet robotları Mozilla Firefox’ta yerini alabilir.

Firefox internet tarayıcısı kullanımında birçok işlevsel özellik sunuyor ve kullanıcı deneyimini daha da geliştirmek için yeni adımlar atıyor. Bu nedenle sohbet robotlarını entegre etmek, kullanıcı dostu bir özellik olarak dikkat çekiyor. Bu yeni özellik, Firefox’un internet tarayıcısı kullanıcılarına daha iyi bir deneyim sunacak.

Mozilla, Firefox tarayıcısına hangi sohbet robotunu entegre edeceği konusunda henüz resmi bir açıklama yapmadı. Bununla birlikte, bazı kaynaklardan alınan bilgilere göre, Mozilla’nın OpenAI’nın ChatGPT’sini veya Google’ın Bard’ını entegre edeceği söyleniyor. Ancak nihai kararın OpenAI ve Google ile yapılacak görüşmelere bağlı olduğu belirtiliyor.

Mozilla’nın varsayılan arama motoru olarak Google ile devam eden işbirliği söz konusu olsa da, arama ve sohbet robotlarının ayrı oldukları unutulmamalıdır. Dolayısıyla, Mozilla’nın bu konuda farklı bir anlaşma yapması da mümkündür.

Mozilla, Firefox tarayıcısında sohbet robotlarını entegre etme konusunda ciddi bir adım atmaktadır. Ve Firefox kullanıcıları, yakında tarayıcılarında sohbet etme olanağına sahip olacaklar. Bu, internet tarayıcısı dünyasında yeni bir devrim olabilir. Firefox’un kullanıcı dostu bir özellik daha eklemesi, Mozilla’yı rakiplerinden ayıran önemli bir özelliktir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments