Fortnite Transformers ve dinozoru buluşturuyor

Fortnite Transformers ve dinozoru buluşturuyor

ABONE OL
11 Haziran 2023, 04:44:45

Epic Games Fortnite Adası İçin Yenilikler!

Epic Games, Fortnite adasına yeni bir sezon getiriyor. Wilds adını taşıyan bu yeni sezon bugün itibariyle başlıyor. Summer Game Fest kapsamında Epic Games, sinematik bir fragman yayınlarken, yeni sezonu hakkında bize ipuçları verdi. Yeni sezonda fark edilen en büyük yenilik ise orman teması olması. Epic Games adayı ortadan kaldırarak ormanları ortaya çıkarıyor. Oyuncular harabeler arasında dolaşırken, dinozorların sırtında gezme fırsatı da sunuluyor.

Yeni sezonda, oyuncuları çamur ve sarmaşıklar karşılıyor. Yeni sezonun dikkat çeken unsurlarından birisi de Optimus Prime oluyor. Efsanevi robot, Transformers serisinin yeni filmini kutlamak için Fortnite adasında kendine yer buluyor.

Orman teması ile Optimus Prime arasında somut bir bağlantı olmamakla birlikte, oyuncular için önemli bir detay olarak karşımıza çıkıyor. Yeni sezonda, Epic Games oyunculara daha da heyecanlı bir deneyim sunuyor.

Yeni Fortnite sezonunun ipuçları bir süredir veriliyordu. Epic Games, Optimus Prime kostümü içinde bir dinozorun sırtına binerek ormanda dolaşmanın oyunculara keyifli dakikalar yaşatacağını açıklamıştı.

Epic Games, Fortnite adasına yapılan yenilikler ile oyunculara daha iyi bir deneyim sunuyor. Oyuncuların heyecanla beklediği yeni sezon, orman temalı bir dünyada geçiyor. Yeni sezonun birçok sürprizle dolu olacağı kesin. Fortnite oyuncuları, adada serüvene çıkarak harika vakit geçirebilirler.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal