Galaxy Note 20

Galaxy Note 20

ABONE OL
02 Ocak 2023, 14:37:45

Samsung Note 20’nin düz ekranlı olacağını duyurdu. Samsung kullanıcıları tarafından şimdiden yeni tanıtılacak olan Galaxy Note serisi beklenmeye başladı. Şirket tarafından belirlenen politikalar gereği genellikle yaz aylarında tanıtım yapılıyor. Şimdilerde de  2020 yılında tanıtılması beklenen Galaxy Note 20 modeli heyecanla beklenmeye başladı. Son günlerde cihaz hakkında ortaya çıkan bilgilerin gündeme gelmeye ve sızmaya başladığı belirlendi. Gelen bilgiler sonrasında teknoloji severlerin kafalarında oluşan soru işaretleri de giderilmeye başlandı. Bir süredir Galaxy Note 20 hakkında ekran iddiaları konuşulmaya başlanmıştı. Uzun bir süredir yeni modelin düz  ekran ile ortaya çıkacağı ifade edilmişti. Sonunda beklenen oldu ve iddialar doğrulandı.

Samsung Galaxy Note 20 Düz Ekranla Geliyor!

Son günlerde cihazın tanıtım tarihinin de yaklaştığı belirlendi. Bu süreçte hakkında çıkan bilgilerde artmaya başladı. Ortaya çıkan iddiaların kaynaklar tarafından doğrulanmaması sebebiyle kullanıcılar arasındaki kafa karışıklığı da artmaya başladı.

Özellikle son zamanlarda cihazın ekranı hakkında bazı iddialar ortaya atılmıştı. Cihazın düz mü yoksa eğimli bir ekranla mı geleceği konuşurken düz ekran iddiaları giderek güçlenmeye başlamıştır. Son günlerde paylaşılan bazı render görüntülerinin ortaya çıkması bile bu tartışmaları durdurmaya yetmedi. Bunun üzerine hala telefonun ekranı konusundaki farklı fikirler çarpışmaya devam ediyor.

Eğimli Ekran Teknolojisinden Sonra Düz Ekran Gelecek!

Son günlerde yapmış oldukları tahminlerin doğru çıkması ile teknoloji dünyasına bir ışık tutan Ice Universe sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yaptı. Bu açıklama sonrasında oldukça iddialı olduğu belirlenirken Samsung Galaxy Note 20 hakkında gündeme gelen düz ekran iddialarını doğrulamış oldu. Son 5 yıllık sürece bakıldığı zaman Samsung hep eğimli ekranları ile gündeme gelmişti. Bunun ardından bu yıl tamamen düz bir ekran kullanılması ve bir değişikliğin yapılması bekleniyor.

Teknoloji şirketinin son dönemlerde stratejik olarak farklı adımlar atmaya başladığı ifade edildi. Bu süreçte eğimli ekran teknolojilerine bir süre ara vermesi bekleniyor. Sızıntı bilgiler eşliğinde telefonun ekranının 6.42 inçlik büyüklüğünde bir ekranla gelmesi ve ekran çözünürlüğünün ise 2345*1084 kalitesinde olması bekleniyor. Bu süreçte ekran yenileme hızı da 120 Hz olacak.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal portobet twitter
Ertesi Gün Hapı