Galaxy S23 FE hakkında yeni detaylar sızdı

Galaxy S23 FE hakkında yeni detaylar sızdı

ABONE OL
03 Nisan 2023, 09:36:47

Samsung, önümüzdeki yılın son çeyreğinde tanıtacağı yeni modeli Galaxy S23 FE ile telefon tutkunlarının karşısına çıkacak. Bu modelin belirleyici özelliklerine baktığımızda ise, Samsung’un kendi üretimi olan Exynos 2200 işlemci ile geleceği görülüyor. Ayrıca, 50 megapiksel çözünürlüklü bir ana kameranın da bu modelde yer alacağı iddia ediliyor.

Samsung’un Galaxy S21 FE modelinde işlemci konusunda ikili bir yaklaşımı tercih ettiğini hatırlamakta fayda var. Akıllı telefon bazı bölgelerde Exynos, bazı bölgelerde ise Snapdragon işlemci ile kullanıcıların karşısına çıkmıştı. Ancak Galaxy S23 FE modelinin tüm bölgelerde Exynos 2200 işlemci ile geleceği belirtiliyor.

Galaxy S23 FE’nin eski modeli Galaxy S21 FE ile benzer özelliklere sahip olacağı düşünülüyor. Bu modele 25W şarj destekli 4500 mAh pil, 128 ve 256 GB depolama alanı seçenekleri de eşlik edecek. Ayrıca işlemciye eşlik edecek RAM seçeneklerinin ise 6 veya 8 GB olabileceği belirtiliyor.

Galaxy S23 FE SM-S711x model numarasını taşıyor. Bu da Samsung’un Galaxy S serisindeki diğer cihazlarının model numaralarıyla örtüşüyor. Ancak, bu yeni modelin özellikleri arasında belki de en dikkat çekici olanı 50 megapiksel çözünürlüklü ana kamera olacak. Bu da Samsung’un, mümkün olan en iyi telefon kamerasını sunmaya devam ettiğinin bir başka kanıtı olacak.

Özetle, Samsung Galaxy S23 FE modelinin, 2023’ün son çeyreğinde resmiyet kazanacağı ve kullanıcılara yüksek performans, iyi kamera ve uzun batarya ömrü sunacağı tahmin ediliyor. Telefonun geleceği hakkında daha fazla ayrıntı için, Samsung kullanıcılarının merakla beklemeye devam etmesi gerekiyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments