Galaxy S23 FE için bir işaret daha geldi

Galaxy S23 FE için bir işaret daha geldi

ABONE OL
09 Haziran 2023, 17:54:02

Samsung Galaxy S23 FE için heyecan dorukta. Güney Kore sertifika kuruluşlarından onay alan telefonun pil model numarası, daha önce çıkan SM-S711 model numarasıyla uyuşuyor. Dahili pil hücresinin Amperex tarafından üretildiği biliniyor. Ancak pil kapasitesine dair henüz bir bilgi yok. Ancak S23 FE’nin 4500 mAh kapasiteli bir pilden besleneceği ve 25W şarj desteği sunacağı konuşuluyor.

Samsung Galaxy S23 FE’nin güçlü donanımı, Exynos 2200 işlemcisiyle destekleniyor. Bu işlemcinin 6 veya 8 GB RAM ile eşleştirilmesi bekleniyor. Dahili depolama alanı seçenekleri ise 128 GB ve 256 GB olarak belirtiliyor.

Galaxy S23 FE’nin tanıtım tarihi henüz açıklanmış değil. Ancak bazı kaynaklar, cihazın Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5’ten önce tanıtılacağını söylüyorlar. Bu nedenle, Samsung’un kısa süre içinde Galaxy S23 FE için daha fazla bilgi vermesi bekleniyor.

Samsung Galaxy S23 FE ile ilgili güncel haberleri takip etmek için teknoloji sitelerini ziyaret etmeniz önerilir. Bu sayede, cihazın özellikleri ve tanıtım tarihi gibi konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal