Galaxy S23 FE yılın üçüncü çeyreğinde belirli bölgeler için çıkacak

Galaxy S23 FE yılın üçüncü çeyreğinde belirli bölgeler için çıkacak

ABONE OL
15 Haziran 2023, 14:00:38

Yeni Galaxy S23 FE’nin Özellikleri ve Çıkış Tarihi

Samsung şirketinin Fan Edition isimli serisine bu yıl içerisinde Galaxy S23 FE telefonu katılacak. Yeni Galaxy S23 FE’nin bu yıla yetişmeyeceği düşünülüyordu ancak daha sonra meydana çıkan raporlar ürünün 2023 yılının sonlarına doğru piyasaya sürülmesinin planlandığını gösterdi.

Yeni bir rapora göre Samsung, Galaxy S23 FE cihazını bu yılın üçüncü çeyreğinde çıkaracak. Bu bağlamda Temmuz ila Eylül aylarında yeni S23 FE cihazının piyasaya sürülmesini bekliyoruz. Daha önce markanın Galaxy S23 FE’yi 2023’ün 4. çeyreğinde piyasaya sürüleceği söylenmişti. Yeni SamMobile raporu, cihazın ilk olarak 2023’ün üçüncü çeyreğinde, ancak yalnızca belirli pazarlarda piyasaya sürüleceğini iddia etti. Yine de cihazın ilk olarak hangi bölgelere geleceği konusunun henüz belirsizliğini koruduğunu belirtmemiz gerekiyor.

Daha geniş bir küresel sürümün bu yılın dördüncü ve son çeyreğinde veya Ekim-Aralık döneminde başlaması beklenmekte.

Ne gibi farklılıklar ile gelecek?

Galaxy S23 FE, Galaxy S23 serisindeki Snapdragon 8 Gen 2’den farklı olarak Exynos 2200 işlemci ile donatılacak. Yeni FE telefonundaki iyileştirmelerden birinin, Galaxy S22 veya Galaxy S23’te bulunan sensörle aynı olabilecek arkadaki 50 megapiksel birincil kamera olması beklenmektedir. Daha fazla detay için bir süre daha beklenmesi gerekiyor.

Yeni Galaxy S23 FE Telefonu: Özellikleri ve Çıkış Tarihi

Samsung şirketinin popüler Fan Edition serisine yeni bir üye katılıyor. Yeni Galaxy S23 FE telefonu, 2023 yılının sonlarında piyasaya sürülmeyi planlıyor. Bu nedenle merakla beklenen telefonun özellikleri ve çıkış tarihiyle ilgili son raporları sizin için derledik.

Yeni bir rapora göre, Samsung Galaxy S23 FE’yi bu yılın üçüncü çeyreğinde piyasaya süreceğini duyurdu. Bu da Temmuz ile Eylül ayları arasında S23 FE’nin raflardaki yerini alacağı anlamına geliyor. Başlangıçta, Galaxy S23 FE’nin 2023’ün son çeyreğinde satışa sunulacağı söylenmişti. Ancak SonMobile tarafından yayınlanan yeni bir rapor, cihazın üçüncü çeyrekte sadece belirli pazarlarda piyasaya sürüleceğini iddia etti. Henüz hangi bölgelerde satışa sunulacağı tam olarak belirsizliğini koruyor.

Bununla birlikte, geniş bir küresel sürümünün Ekim-Aralık döneminde başlaması bekleniyor.

Galaxy S23 FE’de Neler Yeni?

Galaxy S23 FE, Galaxy S23 serisinde bulunan Snapdragon 8 Gen 2 işlemci yerine Exynos 2200 işlemci ile donatılacak. Bu yeni FE telefonunda dikkat çeken bir diğer gelişme, arkada bulunan 50 megapiksel birincil kameranın Galaxy S22 veya Galaxy S23’teki sensörle aynı olabileceği söylentileri. Ancak daha fazla detay için bir süre daha beklememiz gerekiyor.

Yeni Galaxy S23 FE telefonunun özellikleri ve çıkış tarihiyle ilgili güncel bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz. Takipte kalın!

Samsung şirketinin popüler serilerinden biri olan Fan Edition’a yeni bir model katılıyor. Galaxy S23 FE, 2023 yılının sonlarında piyasaya sürülecek. İşte bu heyecanla beklenen telefonun özellikleri ve çıkış tarihi hakkındaki en son bilgiler.

SamMobile tarafından yayınlanan bir rapora göre, Samsung Galaxy S23 FE’yi bu yılın üçüncü çeyreğinde piyasaya sürecek. Bu da Temmuz ve Eylül ayları arasında yeni S23 FE’nin kullanıcılarla buluşacağı anlamına geliyor. Başlangıçta, Galaxy S23 FE’nin 2023’ün son çeyreğinde piyasaya sürüleceği söylentileri yayılmıştı. Ancak SamMobile’ın raporuna göre, telefon sadece belirli pazarlarda satışa sunulacak ve hangi bölgelerde piyasaya çıkacağı henüz belirsizliğini koruyor.

Bununla birlikte, daha geniş bir küresel lansmanın Ekim ve Aralık ayları arasında gerçekleşmesi bekleniyor.

Galaxy S23 FE’de Neler Yeni?

Galaxy S23 FE, Galaxy S23 serisinde bulunan Snapdragon 8 Gen 2 yerine Exynos 2200 işlemci ile güçlendirilecek. Ayrıca, telefonun arkasında bulunan birincil kamera 50 megapiksel olacak ve bu kameranın Galaxy S22 veya Galaxy S23’te kullanılan sensörle aynı olduğu düşünülüyor. Ancak detayların tamamen doğrulanması için biraz daha beklememiz gerekecek.

Yeni Galaxy S23 FE’nin özellikleri ve çıkış tarihiyle ilgili daha fazla bilgiyi sitemizden takip edebilirsiniz. Güncel haberleri kaçırmamak için bizi takip etmeye devam edin!

Samsung’un popüler Fan Edition serisine bu yıl Galaxy S23 FE adında yeni bir model katılacak. Yeni telefonun piyasaya çıkış tarihi ve özellikleri hakkında en son bilgileri sizler için derledik.

SamMobile tarafından yapılan bir rapora göre, Samsung Galaxy S23 FE’yi bu yılın üçüncü çeyreğinde kullanıcılarla buluşturacak. Bu da Temmuz ve Eylül aylarında yeni telefonun raflardaki yerini alacağı anlamına geliyor. Önceden, telefonun 2023’ün son çeyreğinde satışa çıkacağı söyleniyordu. Ancak SamMobile’ın raporuna göre, çıkışı yalnızca belirli pazarlarda olacak ve hangi bölgelerde satışa sunulacağı hala belirsizlik taşıyor.

Daha geniş bir küresel sürümünün ise Ekim-Aralık döneminde gerçekleşmesi bekleniyor.

Galaxy S23 FE’deki Yenilikler Neler?

Galaxy S23 FE, Galaxy S23 serisinden farklı olarak Exynos 2200 işlemciyle donatılacak. Ayrıca, telefonun arkasında bulunan 50 megapiksel birincil kameranın Galaxy S22 veya Galaxy S23’te kullanılan sensörle aynı olabileceği söyleniyor. Ancak tam detaylar için biraz daha beklememiz gerekecek.

Yeni Galaxy S23 FE telefonunun özellikleri ve çıkış tarihiyle ilgili güncel bilgilere sitemizin güncel haberler bölümünden ulaşabilirsiniz. Takipte kalın!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal