Galaxy S23 FE’nin çıkışı için yeni iddia

Galaxy S23 FE’nin çıkışı için yeni iddia

ABONE OL
28 Mayıs 2023, 00:04:22

Samsung Galaxy S23: Satışlar %20 Azaldı, S23 FE Piyasaya Çıkışı Öne Alındı

Mayıs ayı içerisinde Twitter’da dolaşan bir iddiaya göre, Samsung’un Galaxy S23 serisinin satışları ciddi oranda azaldı. İddiaya göre S23 serisi bu yılın ikinci çeyreğindeki satışları bir önceki yılın aynı döneminde piyasaya sürülen S22 serisi satışlarına kıyasla %20 daha az oldu. Bu nedenle Samsung, Galaxy S23 FE modelinin piyasaya çıkışını öne çekerek satışları arttırmayı hedefliyor. S23 FE’nin piyasaya sürülmesi için hazırlanan pencere oldukça kısa olduğundan, ürünü haziran veya temmuz ayının ilk günlerinde piyasaya sürmesi gerekiyor.

Samsung’un bir sonraki ürün duyurusunda, yeni katlanabilir telefonları Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5’i, Watch 6 serisi akıllı saatleri ve Tab S9 serisi tabletleri tanıtması bekleniyordu. Ancak, bu etkinliğin temmuz ayının sonlarında gerçekleştirileceği söyleniyor. S23 FE modelinin ise söz konusu ürünlerden daha erken bir tarihte kullanıcıların karşısına çıkacağı konuşuluyor.

S23 FE modeli, Samsung Exynos 2200 işlemciyle tüm bölgelerde piyasaya sürülecek. Bunun yanı sıra, 50 megapiksel ana kamera, 4500 mAh pil, 6 ve 8 GB RAM, 128 ve 256 GB depolama alanı gibi özellikleri ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Samsung’un geliştirme sürecinin kısa olduğu düşünüldüğünde, S23 FE’nin standart S23 modellere göre pek fazla değişiklik göstermeyeceği düşünülüyor. Yine de piyasaya çıkışı öne alınarak satışların arttırılması hedefleniyor.

Bu gelişmelerin ardından, Samsung marka telefonlarında yaşanan bu durgunluk, markanın bundan sonraki ürün çıkışları için de dikkatlerin üzerinde olmasını gerektiriyor. Bu noktada, Samsung’un SEO odaklı içeriklerine odaklanarak, markasını ve ürünlerini daha fazla kullanıcıya ulaştırması ve satışlarını arttırması önemli olacaktır.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments