Galaxy S23 Serisi AI destekli görüntü düzenleme uygulamasını alıyor

Galaxy S23 Serisi AI destekli görüntü düzenleme uygulamasını alıyor

ABONE OL
25 Nisan 2023, 09:55:39

Samsung’un Yeni Fotoğraf Düzenleme Uygulaması: Galaxy Enhance-X

Samsung, Temmuz ayında piyasaya sürdüğü yapay zeka destekli gelişmiş fotoğraf düzenleme uygulaması Galaxy Enhance-X’in yeni sürümünü Galaxy S23 serisi için özel olarak geliştirdi. Yeni Samsung Galaxy Enhance-X v1.0.55 beta yalnızca Galaxy S23 amiral gemisi serisinde çalışmaktadır ve yapay zeka aracılığıyla fotoğraf işleme, görüntü iyileştirme ve yapay nesneleri kaldırma işlevleri sunmaktadır. Bu işlevler, daha üst düzey donanıma sahip olan Galaxy S23 serisi cihazlar sayesinde gerçekleştirilebilmektedir.

Samsung, yakın zamanda Galaxy S22 kullanıcılarının yeni sürüme erişeceğini doğrularken, bazı Galaxy A serisi cihazların da uygulamayı destekleyeceğini belirtti. Samsung’un en yeni amiral gemilerinden birine sahipseniz, Magic, HDR, Brightness, Focus Enhancement, Lens Distortion Correction, Upscale (4x çözünürlük iyileştirme), Sharpen gibi fonksiyonlardan yararlanabileceksiniz. Aynı zamanda, portre modunda güzellik ve ışık efekti gibi çeşitli geliştirme özelliklerini de uygulayabilirsiniz.

Galaxy Enhance-X uygulaması en son sürümü ücretsiz olarak Galaxy Store’dan indirilebilir. Toplam 85 MB’lık bir indirme alanı kapladığı için cihazınızın depolama alanını da çok fazla kullanmaz. Samsung, fotoğraf düzenleme konusunda cihazlarında tatmin edici bir deneyim sunmak için çalışmalarına devam etmektedir. Galaxy Enhance-X uygulaması da bu çalışmaların sonucudur.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal