Galaxy S23 serisi Temmuz güvenlik yaması Avrupa’ya ulaştı.

Galaxy S23 serisi Temmuz güvenlik yaması Avrupa’ya ulaştı.

ABONE OL
12 Temmuz 2023, 13:22:58

Samsung Galaxy S23 Serisine Temmuz 2023 Güvenlik Yaması Geldi

Teknoloji markası Samsung, S23 serisine yönelik olarak Temmuz ayı güvenlik yamasını kullanıcılarla buluşturdu. Uzun süredir beklenen güncelleme, önce ABD’de yayınlanmıştı ve şimdi de Avrupa pazarına sunuldu. İşte ayrıntılar…

Samsung Galaxy S23

Samsung’un S23 serisi için Temmuz 2023 güncellemesi yayınlandı. Bu güncelleme, Android güvenlik yamasını güncellemekte ve Galaxy S23, Galaxy S23+ ve Galaxy S23 Ultra’nın güvenlik seviyesini yükseltmektedir. Güncelleme dosyası, yaklaşık 430 MB boyutunda bir indirmeyi gerektirir ve donanım yazılım sürümü S91xBXXS3AWF7 olarak adlandırılmaktadır.

Samsung, bu güncellemeyle birlikte Galaxy telefonlarında ve tabletlerinde bulunan 90’dan fazla güvenlik sorununu çözmeyi hedefliyor. Bu da kullanıcıların cihazlarının güvenlik açıklarını kapatmalarını sağlıyor.

Avrupa’da yaşayan Galaxy S23 kullanıcıları, cihazlarında Temmuz ayı güvenlik güncellemelerini henüz almadılarsa Ayarlar menüsünden manuel olarak güncelleme yapabilirler. Güncellemeleri kontrol etmek için Ayarlar > Yazılım Güncelleme menüsüne gidebilirsiniz.

Samsung kullanıcılarının en son teknoloji haberlerinden haberdar olabilmeleri için web sitemizdeki haber akışını takip etmelerini öneririz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments