Galaxy S23 Ultra Exynos Sürümü Piyasaya Sürülüyor

Galaxy S23 Ultra Exynos Sürümü Piyasaya Sürülüyor

ABONE OL
02 Haziran 2023, 19:36:22

Samsung Galaxy S23 Ultra modeli, Exynos işlemci kullanacağı son sızıntılar arasında yer alıyor. Yakın zamanda piyasaya sürülmesi beklenen bu model, diğer S23 serisi modellerine göre farklı bir yonga seti ile gelecek. Geçtiğimiz günlerde Geekbench testinde belirlenen Samsung SM-S919O telefonun Exynos 2300 işlemciye sahip olan bir Galaxy S23 Ultra modeli olduğu kaynaklar tarafından sızdırılmıştı.

Samsung şirketi, bu yılın başlarında S23 serisi modellerini tanıtmıştı. Ancak, tüm modellerde yalnızca Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti kullanılmıştı. Sızıntılara göre, Exynos işlemci kullanacak olan S23 Ultra modelinde bu durum değişecek. Samsung markası, Exynos işlemcilerini geliştirerek S23 serisinde yolunu şekillendirecek.

Ancak, Exynos versiyonda Snapdragon 8 Gen 2 yonga setindeki kadar iyi bir şarj oranı ve performans beklenmemeli. S23 Ultra modeli, şarj ömrü ve performans açısından Snapdragon versiyonundan daha düşük bir performans sunabilir.

Samsung Galaxy S23 Ultra modeli hakkında daha fazla bilgi edinmek için takipte kalın. Görüşlerinizi yorum kısmından bizimle paylaşın.

Başlıklar:
1. Samsung, S23 Ultra Modelinde Exynos İşlemci Kullanacak
2. İşlemci Yenileme S23 Serisinde Yolunu Şekillendirecek

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments