Galaxy Tab S9 serisi, 45W hızlı şarj fonksiyonuyla çıkıyor

Galaxy Tab S9 serisi, 45W hızlı şarj fonksiyonuyla çıkıyor

ABONE OL
01 Haziran 2023, 15:16:54

Samsung’un Yeni Üst Düzey Tableti Galaxy Tab S9 Hızlı Şarj Özelliğiyle Geliyor

Samsung markasının en yeni üst düzey tablet modeli olan Tab S9 yakın zamanda piyasaya sürülecek. Şirketin yüksek performanslı tabletlerine yönelik olarak 45W hızlı şarj desteğinin sürdürüleceği söyleniyor.

Sertifika listeleri, Galaxy Tab S9 serisinde iki modelin bulunduğunu gösteriyor. Galaxy Tab S9+ ve Galaxy Tab S9 Ultra hızlı şarj hususunda onaylandı. Bu tabletlerin öncekilere benzer şekilde 45W hızlı şarjı desteklemesi bekleniyor. Temel S9 modeli henüz sertifika almadı ancak geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Tab S8 ile muhtemelen aynı 45W hızlı şarj özelliğiyle gelecek.

Galaxy Tab S9 serisi, önceki Galaxy Tab S8 serisine benzer bir tasarıma sahip olacak. Yeni tabletler güçlü performans sunan Snapdragon 8 Gen 2 For Galaxy işlemciyle donatılacak. Kullanıcılar geniş depolama seçenekleriyle birlikte 8 GB veya 12 GB RAM’e sahip çeşitler bekleyebilirler. Tabletler manyetik bir S Pen kalemiyle birlikte gelecek ve 120Hz değişken yenileme hızına sahip bir OLED ekran kullanıcılara sorunsuz bir deneyim sunacak.

Samsung’un Tab S9 serisine yönelik tanıtımın Galaxy Z Flip 5 ve Galaxy Z Fold 5 ile birlikte 26 Temmuz’da yapılması bekleniyor. Yeni tabletlerin ne kadar talep göreceği ise merak konusu.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments