Galaxy Watch 6 Classic için yeni görseller sızdı

Galaxy Watch 6 Classic için yeni görseller sızdı

ABONE OL
24 Mayıs 2023, 12:55:04

Samsung, temmuz ayının sonuna doğru yapacağı Unpacked etkinliğinde yeni Galaxy Watch 6 serisini tanıtacak. Bu seride, özellikle Watch 6 Classic modeli öne çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde sızdırılan görseller, Watch 6 Classic’in tasarımı hakkında bize ipuçları verdi.

Görsellere bakıldığında, dönebilen ekran çerçevesi, Watch 6 Classic ile birlikte tekrar kullanıma sunulacak. Bu akıllı saat, metal bir kasaya sahip olacak ve iki tuşu sağ kenara yerleştirilmiş minimalist bir tasarıma sahip olacak. Tasarımında, Watch 4 Classic modeline benzemesi de bekleniyor.

Watch 6 Classic’in ekranı, 1.47 inç büyüklüğünde ve 470 x 470 piksel çözünürlüğünde AMOLED olacak. Akıllı saatin ihtiyaç duyduğu enerji, 425 mAh kapasiteli pilden sağlanacak ve Samsung’un klasik kablosuz şarj çözümünden vazgeçmeyeceği tahmin ediliyor.

Watch 6 Classic’in kayışı, kelepçeli bir mekanizmaya sahip olacak ve değişimi kolay olacak. Bu saat, üst segment bir ürün olarak piyasaya sürülecek ve muhtemelen Samsung hayranları tarafından yoğun bir ilgi görecektir.

Samsung, Unpacked etkinliği sırasında yeni akıllı saatlerin yanı sıra başka cihazlar da tanıtabilir. Ancak Watch 6 Classic’in özellikleri, tasarımı ve performansı, Samsung hayranlarının merakını çekmeye yetecektir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal