Galaxy Watch 6 serisinde Exynos W930 kullanılacak

Galaxy Watch 6 serisinde Exynos W930 kullanılacak

ABONE OL
14 Haziran 2023, 15:40:01

Samsung’dan Gelen Yeni Nesil Galaxy Watch 6 Serisi
Samsung’un yeni akıllı saat serisi olan Galaxy Watch 6’nin yonga seti açıklandı. Bu yeni seride, W930 yonga seti yer alacak ve bu, Galaxy Watch 4 ve Watch 5 serilerinde kullanılan model numarasının aynısı olan W920’nin daha iyi bir sürümüdür. Bu yonga seti, Bluetooth 5.3 ve Wi-Fi desteği sağlar.

Galaxy Watch 6 serisi, 26 Temmuz tarihinde tanıtılacak ve yeni gelişmeler, çerçeve fonksiyonunun geri döneceğini gösteriyor. Ayrıca, W930’un Galaxy Watch 6’da, W980’in ise Galaxy Watch 6 Pro’da kullanılacağı söylentileri var.

Samsung’un bu yeni akıllı saat serisi hakkında henüz resmi bir açıklama yapmadı, ancak bu seri hakkında çıkan sızıntılar oldukça heyecan verici görünüyor. Galaxy Watch 6 serisi, yüksek teknoloji özelliklerinin yanı sıra şık bir tasarıma sahip olacak ve birçok akıllı telefon ile uyumlu olacak.

Bu yeni akıllı saat serisi, sağlık izleme özellikleri, yüzme takibi ve uyku takibi gibi özellikleri içerecek. Ayrıca, bu saatlerin 24 saat pil ömrü olduğu söyleniyor.

Sonuç olarak, Samsung Galaxy Watch 6 serisi, gelişmiş teknolojik özellikler, şık tasarım ve çeşitli sağlık izleme özellikleri ile kullanıcıların beklentilerini karşılamaya hazır görünüyor. 26 Temmuz tarihini bekleyip, bu seri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal