Galaxy Watch 6 ve Galaxy Watch 6 Classic özellikleri

Galaxy Watch 6 ve Galaxy Watch 6 Classic özellikleri

ABONE OL
31 Temmuz 2023, 02:46:09

Samsung Galaxy Watch 6 ve Galaxy Watch 6 Classic: Yenilikler ve Özellikler

Yeni Samsung Galaxy Watch 6 ve Galaxy Watch 6 Classic modelleri, Samsung’un Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtıldı. Geçen yılın Watch 5 serisinden farklı olarak, Galaxy Watch 6 serisi “Pro” modelini terk ederek Galaxy Watch 4 Classic çizgisine geri dönüyor. Her iki akıllı saat de sağlık ve egzersiz alanında zengin özellikler sunuyor.

Galaxy Watch 6 ve Galaxy Watch 6 Classic Tasarımı

Galaxy Watch 6 ve Galaxy Watch 6 Classic modelleri, Galaxy Watch 4 serisine benzer bir tasarıma sahip. Galaxy Watch 6 Classic, Galaxy Watch 4 Classic’te olduğu gibi fiziksel dönen bir çerçeveye sahip. İki saat modeli de Samsung Galaxy Watch serisindeki en geniş ekranlara sahip. Galaxy Watch 6’nın ekranı yüzde 20 daha büyük, çerçevesi ise yüzde 30 daha küçüldü. Galaxy Watch 6 Classic’in ekran alanı yüzde 20 artarken, döner çerçeve genişliği yüzde 15 azaldı.

Galaxy Watch 6 ve Galaxy Watch 6 Classic Özellikleri

Galaxy Watch 6 ve Galaxy Watch 6 Classic modelleri, 40mm ve 44mm (Galaxy Watch 6) ile 43mm ve 47mm (Galaxy Watch 6 Classic) boyutlarında sunulacak. Her iki akıllı saat Wi-Fi ve Wi-Fi + Hücresel (LTE) varyantlarıyla mevcut olacak.

Her iki saatte de 2GB RAM ve 16GB dahili depolama alanı bulunuyor. Ayrıca Exynos 930 işlemciyle çalışıyorlar. Batarya kapasitesi ise 40mm Galaxy Watch 6 ve 43mm Galaxy Watch 6 Classic için 300mAh, 44mm Galaxy Watch 6 ve 47mm Galaxy Watch 6 Classic için ise 425mAh olarak belirlendi.

Sağlık ve Egzersiz Özellikleri

Galaxy Watch 6 ve Galaxy Watch 6 Classic, kullanıcılara sağlık ve egzersiz takibi konusunda yardımcı olan bir dizi özellik sunuyor.

Uyku koçluğu özelliği sayesinde kullanıcılar daha iyi bir uyku deneyimi yaşayabilir ve uyku raporlarına ayrıntılı bir şekilde bakabilirler. Ayrıca EKG ölçümü, tansiyon ve nabız ölçümü yapabilme gibi özellikler de bulunuyor. Vücut kompozisyonu ölçümü yapabilen saatler, sporcuların daha fazla bilgi edinmelerine yardımcı oluyor. Egzersiz seviyelerini belirleme yeteneği ve kişisel antren

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal