Galaxy Z Flip 5 için üretim hacmi artacak

Galaxy Z Flip 5 için üretim hacmi artacak

ABONE OL
29 Nisan 2023, 01:03:53

Samsung’un yeni katlanabilir telefonları merakla bekleniyor. Temmuz ayının son haftasında tanıtılacak olan telefonlar, Galaxy Z Flip 5 ve Z Fold 5 olarak biliniyor. Ross Young’un açıklamalarına göre, Z Flip 5’in üretim hacmi, Z Flip 4’ün hacminin iki katına çıkacak.

Geçtiğimiz yıl ağustos ayında tanıtılan Z Flip 4, selefi Z Flip 3’e göre daha fazla ilgi görmüştü. Şimdi gözler Samsung’un Z Flip 5 ile bu ivmeyi koruyup koruyamayacağında.

Yeni katlanabilir telefonunda kapak ekranının büyüyeceği ve gelişmiş menteşe mekanizması sayesinde katlanabilir ekranın kırışıklığının azalacağı tahmin ediliyor. Ayrıca Z Flip 5, Snapdragon 8 Gen 2 işlemci ve yeni kamera sensörleriyle birlikte gelecek.

Samsung’un bu telefonlarla birlikte katlanabilir telefon pazarındaki liderliğini sürdürmesi bekleniyor. İstiridye kabuğu tasarımıyla dikkat çeken telefonlardan Z Fold 5 de merakla bekleniyor.

Bu yeni cihazların özellikleri hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için temmuz ayının son haftasını beklemek gerekiyor. Fakat şimdiden katlanabilir telefonlara olan ilginin artacağı konusunda hemfikiriz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal