Galaxy Z Fold 5 daha dayanıklı olacak

Galaxy Z Fold 5 daha dayanıklı olacak

ABONE OL
12 Haziran 2023, 05:00:28

Samsung’un yenilikçi katlanabilir telefon serisi Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5, yakında piyasaya çıkacak. Bu iki telefon hakkında sürekli olarak yeni sızıntılar ortaya çıkıyor. Son sızıntılara göre, Z Fold 5 ve Z Flip 5 IP58 dayanıklılık sertifikasına sahip olacaklar. Bilindiği üzere, amiral gemisi telefonlar genellikle en yüksek sertifika olan IP68’e sahip olurken, katlanabilir telefonlarda bu sertifika seviyesi çok nadir olarak görülüyor. IP58 sertifika seviyesi toza karşı dayanıklılık sunarken, menteşenin hassasiyeti nedeniyle suya karşı koruma sağlamaya yetecek seviyede görünüyor.

Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5’in IP58 sertifikası, Samsung’un katlanabilir telefonlar konusundaki uzmanlığının ve gelişiminin bir göstergesi. İlk Z Fold modelinde hiçbir koruma olmazken, Z Fold 2’de toza karşı biraz koruma sağlanmıştı. Z Fold 3 ve Z Fold 4 ise sadece suya karşı dayanıklıydı. Z Fold 5, diğer modellere göre daha da geliştirilmiş bir dayanıklılık sunacak.

Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5, Samsung’un katlanabilir telefonlar konusundaki başarısının bir yansıması olarak önemli bir dönüm noktası olacaktır. Bu yenilikçi telefonlar ile birlikte, Samsung’un katlanabilir telefonlar konusundaki liderliğini sürdürmesi bekleniyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal