Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5 için yeni iddia

Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5 için yeni iddia

ABONE OL
17 Mayıs 2023, 08:36:00

Samsung’un beklenen Unpacked etkinliğinde tanıtacağı yeni katlanabilir telefonları, tabletleri ve akıllı saatleri merakla bekleniyor. Etkinlikte tanıtılacak ürünler arasında en çok dikkat çekenler ise Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5 olarak öne çıkıyor.

Galaxy Z Fold 5’in selefine kıyasla daha ince bir telefon olması bekleniyor. Ancak, 6.2 inç kapak ekranı ve 7.6 inç katlanabilir ekranların büyüklüklerinde bir değişiklik olması beklenmiyor. Z Flip 5’te ise kapak ekranının büyüklüğünün 3.4 inçe çıkacağı kesin gözüyle bakılıyor. Ayrıca, bu ekranın çözünürlüğü de 748 x 720 piksel olacak.

Her iki telefon için de damla şeklindeki yeni menteşe mekanizmasının kullanılması bekleniyor. Bu değişikliklerin, katlanabilir ekrandaki kırışıklığı azaltacağı belirtiliyor. Ayrıca, her iki telefonun da Snapdragon 8 Gen 2 işlemcisiyle geleceği kesin gözüyle bakılan bir diğer nokta.

Samsung Unpacked etkinliğinde ayrıca, Tab S9 tableti ve Galaxy Watch 6 akıllı saat de tanıtılacak. Amiral gemisi niteliğindeki Tab S9 Ultra’nın 16 GB’a kadar uzanan RAM ve 512 GB’a kadar uzanan depolama alanı seçenekleriyle gelmesi bekleniyor. Standart Tab S9’da ise maksimum RAM kapasitesinin 12 GB olacağı belirtiliyor.

Etkinlik için tanıtılacak ürünler 26 Temmuz’da tanıtılacak ve kullanıcılarla 11 Ağustos’ta buluşacak. Samsung’un katlanabilir telefon piyasasındaki rakiplerine karşı güçlü bir çıkış yapması bekleniyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal