Garanti Bankası Okula Dönüş Kampanyası

Garanti Bankası Okula Dönüş Kampanyası

ABONE OL
13 Mayıs 2023, 14:28:50

Garanti Bankası, okula dönüş sezonunda eğitim harcamalarınız için özel bir kampanya sunuyor. Kampanya kapsamında Garanti Bankası kredi kartı sahipleri, kredi kartı harcamalarından bonus puanlar kazanabilir ve bu bonus puanları eğitim harcamalarında kullanabilirler. Ayrıca, Garanti Bankası müşterileri okul alışverişlerinde %15 indirimden faydalanabilirler. Okula dönüş sezonunda ihtiyaçlarınız için Garanti Bankası’nı tercih edin ve avantajlı kampanyalardan yararlanın.

Garanti Bankası Okula Dönüş Kampanyası

Eylül ayının gelmesiyle birlikte, öğrencileri okul heyacanı sararken, velileri de, okul masrafları ile mücadeleye başladı. Garanti Bankası da velilerin üzerindeki yükü bir nebze azaltmak amacıyla yeni bir kampanya başlattı.

Okula Dönüş Kampanyası Detayları

Okula Dönüş adı verilen kampanya ile Garanti Bankası müşterilerine, D&R’da 100 TL ve üzeri alış verişe 20 TL ve Morhipo’dan 250 TL ve üzerine 40 TL indirim hakkı tanındı.

3 – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında geçerli olan kampanya, Garanti Cep ya da Garanti İnternet’e giriş yapan müşterilere verilen indirim kodları sayesinde uygulanmaktadır. D&R için aldığınız indirim kodunu, dr.com.tr de kullanabilirsiniz. Ayrıca, aynı tarihler arasında gerçekleştireceğiniz, kredi kartı borcu, fatura ödeme ya da para transfer işlemlerinizde morhipo.com da geçerli indirim koduna sahip olacaksınız.

İndirim kodları, SMS ile cep telefonunuza gönderilecektir. Ayrıca, Garanti Cep ve Garanti İnternet’te yer alan Kampanyalar alanından da bu kodlara ulabilirsiniz.

Unutmadan kodların son kullanım tarihi 15 Ekim 2018’dir.

Kampanyanın Avantajları

Bu kampanya sayesinde hem D&R’ın geniş ürün yelpazesinde ihtiyacınız olan tüm okul malzemelerini karşılayabilir, hem de Morhipo’nun farklı markalarda en uygun fiyatlardaki ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Üstelik Garanti Bankası müşterilerine özel indirim fırsatlarından yararlanarak, okula dönüş hazırlıklarınızda tasarruf edebilirsiniz.

Kampanya detayları için; www.garanti.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Garanti Bankası Hakkında

Garanti Bankası, Türkiye’de faaliyet gösteren en büyük özel bankalardan biridir. 1946 yılında kurulan banka, günümüzde müşterilerine birçok avantajlı hizmet sunmaktadır. Banka müşterileri, şubeler, internet bankacılığı ve mobil uygulamalar üzerinden birçok finansal işlemi kolayca gerçekleştirebilmektedir.

The post Garanti Bankası Okula Dönüş Kampanyası appeared first on technodoc.com.tr.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal