Garanti Bonus Ek Kart

Garanti Bonus Ek Kart

ABONE OL
13 Mayıs 2023, 18:09:30

Garanti Bonus Ek Kart, günlük harcamalarınızı daha da avantajlı hale getirmek için tercih edebileceğiniz bir seçenektir. İster Bonus programıyla yapacağınız alışverişlerde ek puan kazanın, ister Ek Kart’ın indirimli kampanyalarından yararlanın, avantajlarını keşfetmek için hemen başvurun! Garanti Bankası’nın sunduğu bu kart ile kazanmak hiç bu kadar keyifli olmamıştı. Hem ek kart başvurusu yapmak hem de tüm detayları öğrenmek için hemen Garanti Bankası’nın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bonus Kredi Kartı ile Ek Kart Avantajı

Eğer Garanti Bankası Bonus kredi kartınız varsa, ek kart çıkartarak çevrenizdekilerin de avantajlarından faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

Garanti Bonus Ek Kart Özellikleri

  • Ek kart sahibi olarak, kampanya ve avantajların tamamından yararlanabilirsiniz.
  • Alışverişlerinizde hem Bonus kazanırsınız hem de biriktirdiğiniz Bonusları harcayabilirsiniz. Her bir Bonus 1 TL değerindedir.
  • Ek kartın yıllık ücreti, asıl karta ödediğiniz ücretin yarısı kadardır.
  • Acil nakit ihtiyacınızı karşılamak için “Ücretsiz Taksitli Nakit Avans” hizmetinden faydalanabilirsiniz. Faiz oranları oldukça avantajlıdır ve geri ödeme taksitlendirilebilir.
  • Peşin ödemelerinizi istediğiniz zaman taksitlendirebilirsiniz.
  • Ekstrenizi 1 ay sonraya kadar ödeyebilirsiniz.
  • Karttan Havale/EFT hizmeti sayesinde hesabınızda para yokken bile internet veya Garanti Paramatik’lerden transfer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Garanti Bonus ek kartınızla, vadesiz hesaplarınıza Paracard olmadan para çekebilir ya da hesaba yatırabilirsiniz.
  • Geciken ödemeleriniz için %2,75, asgari ödeme tutarını yatırdıktan sonra kalan tutar için %2,25 oranında faiz uygulanmaktadır.
  • Nakit avans faizi de %2.25 olup yine oldukça avantajlıdır.

Faiz oranları yazının yayınlandığı tarih itibariyle (1 Kasım 2018) geçerlidir.

Ek Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Bonus ek kart başvurunuzu, garanti.com.tr internet bankacılığı, şubeler ya da 444 0 333 numaralı hattı arayarak yapabilirsiniz. Başvurunuz Garanti Bankası tarafından hızlı bir şekilde değerlendirilir ve ek kartınız çıkartılır.

Garanti Bonus ek kart, asıl karta bağlı avantajları ve uygun faiz oranları ile acil nakit ihtiyaçlarına karşı ideal bir çözüm sunmaktadır.

 

 

 

 

Bu yazı ilk olarak technodoc.com.tr’da yayınlanmıştır.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal