Garmin, Fenix 7 Pro ve Epix 2 Pro’nun Tanıtımını Yaptı

Garmin, Fenix 7 Pro ve Epix 2 Pro’nun Tanıtımını Yaptı

ABONE OL
02 Haziran 2023, 09:28:41

Garmin Teknoloji markası tarafından tasarlanan giyilebilir cihazlar Fenix 7 Pro ve Epix 2 Pro, tanıtıldı ve detayları belirlendi. Bu iki cihaz arasındaki temel fark, ekran yapılarıdır. Epix serisi AMOLED ekran kullanırken Fenix, daha fazla güç tasarrufu sağlayan Piksel İçinde Bellek (MIP) ekranlarını kullanır. Akıllı saat modunda Epix 2 Pro, 16 gün pil ömrü sunarken Always-On Display modunda 6 gün dayanabiliyor. Fenix 2 Pro, 22 günlük pil ömrü, 73 saat GPS takibi veya çoklu bant etkinleştirildiğinde 48 saat vadeder.

Bu cihazların sunduğu özellikler arasında gölgeli kabartma haritalar, hava durumu bindirmeleri ve “bölünmüş ekran modu” yer almaktadır. Garmin Fenix 7 Pro, 42mm ve 47mm modeller için 800 $ ve 100 $ artışla başlıyor. Solar olmayan 7/7S modelleri ile karşılaştırıldığında, solar versiyonların maliyetinin aynı olduğunu belirtmek gerekiyor.

Fenix 7 Pro ve Epix 2 Pro, giyilebilir cihaz pazarında sunduğu özelliklerle dikkat çekiyor. Fenix, daha uzun pil ömrü ve daha az güç tüketimi nedeniyle cazip bir seçenek olabilir, ancak diğer taraftan Epix’in AMOLED ekranı, daha gelişmiş bir görüntü kalitesi sunar. Hangi cihazın sizin için daha iyi olduğuna karar vermeden önce, her iki cihazın özelliklerini dikkatlice incelemeniz önemlidir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments