Gizem Kerimoğlu kimdir, Gizem Kerimoğlu kaç yaşında?

Gizem Kerimoğlu kimdir, Gizem Kerimoğlu kaç yaşında?

ABONE OL
30 Nisan 2023, 05:58:10

Gizem Kerimoğlu, Türk televizyon ve sinema oyuncusudur. 1991 yılında İstanbul’da doğan Kerimoğlu, ilk oyunculuk deneyimini 2011 yılında “Küçük Hanımefendi” dizisiyle yaşadı. Daha sonra birçok televizyon dizisinde rol aldı ve büyük beğeni topladı. 2016 yılında vizyona giren “Kötü Kedi Şerafettin” filminde de yer aldı. Kerimoğlu halen oyunculuk kariyerine devam etmektedir.

Technodoc.com.tr’de Gizem Kerimoğlu kimdir, biyografi bölümünde Gizem Kerimoğlu biyografi sayfası ile karşınızdayız. Gizem Kerimoğlu kaç yaşında?, Gizem Kerimoğlu memleketi neresi, Gizem Kerimoğlu Facebook, Gizem Kerimoğlu nereli, Gizem Kerimoğlu Instagram, Gizem Kerimoğlu ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Gizem Kerimoğlu kimdir? başlığımızın detayları..

Gizem Kerimoğlu Kimdir – Gizem Kerimoğlu Biyografi

1988 İstanbul, Fatih doğumlu olan Gizem Kerimoğlu; Bulgaristan göçmeni ailesinin kızıdır. Anıl Kerimoğlu, adında model bir erkek kardeşi olan Gizem Kerimoğlu; çekirdek bir aileye sahiptir. 2015 senesinde Deniz Erdem’den tiyatro oyunculuğu üzerine ders alması ve tiyatroya olan aşırı ilgisi ile oyunculuk tecrübelerine sahip olmak için çalışmaya başlamıştır.2015 yılı sonlarında Akademi 35.5 Sanat Evi’nde Kamera Önü Oyunculuğu Eğitimi almıştır.

Gizem Kerimoğlu, 2016 Survivor Yarışmasında Gönüllüler takımında yarışmıştır.

Gizem Kerimoğlu hakkında bilinmesi gerekenler

Gizem Kerimoğlu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Gizem Kerimoğlu, özellikle 2016 yılında katıldığı Survivor yarışması ile adını duyurmuştur. Ancak, aslen tiyatro oyunculuğuna ilgi duyan biri olan Gizem Kerimoğlu, 1988 yılında İstanbul’da doğmuştur. Bulgaristan göçmeni ailesinde büyümüş ve çekirdek bir aileye sahiptir. Anıl adında model bir erkek kardeşi de vardır.

Gizem Kerimoğlu, tiyatro oyunculuğu üzerine ders almak için Deniz Erdem’den eğitim almaya başlamış ve ardından Akademi 35.5 Sanat Evi’nde Kamera Önü Oyunculuğu Eğitimi almıştır. Kendini geliştirmek için çalışmalarına devam eden Kerimoğlu, 2016 yılında Gönüllüler takımında yer aldığı Survivor yarışmasında halkın takdirini kazanmıştır.

Bu yazıda Gizem Kerimoğlu hakkında bilmeniz gereken her şeyi paylaştık. Gizem Kerimoğlu kimdir sorusuna yanıt verirken, hayatı hakkında merak edilenleri de aktardık. Yeni gelişmeler ve haberler olduğunda sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal