GM 23 inceleme, yorumlar, fotoğraflar

GM 23 inceleme, yorumlar, fotoğraflar

ABONE OL
25 Nisan 2023, 20:05:25

General Mobile, yüksek performans ve uygun fiyatlı Android telefonlarıyla bilinir ve saf Android deneyimini başarıyla sunar. GM 23 modeliyle bu çizgi devam ediyor. GM 23, 5199 TL fiyat etiketiyle gençleri ve bütçe dostu tüketicileri hedefliyor. Bu incelemede GM 23 tasarım, donanım, performans, yazılım ve kamera özellikleri açısından değerlendirilecektir.

Tasarım

GM 23, klasik bir tasarıma sahiptir ve benzer fiyat segmentindeki diğer telefonlara göre biraz daha kolay görünmektedir. Düz ön ve arka panel, düzleştirilmiş kenar çerçevesi ve yuvarlatılmış köşeleriyle alışılmış bir görünüm sunar. Üç renk seçeneğiyle (derin mavi, kutup beyazı ve simsiyah), mat arka yüzeyiyle oturaklı bir hava yakalar. Cihaz 6.52 inç ekranla gelir ve tek elle kolayca tutulabilir. Fiziksel tuşlar ses ve güç düğmesiyle beraber sağ kenarda konumlandırılmıştır. Parmak izi okuyucusu aktif ve hızlı çalışır.

Donanım ve Performans

GM 23, 6.52 inç HD+ ekran ve 90 Hz yenileme hızıyla birlikte gelir. Ekran piksel yoğunluğu düşük olmasına rağmen keskin ve net bir görünt

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal