Google Magic Editor ile fotoğraflar büyüleniyor

Google Magic Editor ile fotoğraflar büyüleniyor

ABONE OL
14 Mayıs 2023, 03:35:55

Google, fotoğraf düzenleme konusunda büyük bir yatırım yapıyor. Yapay zekâ destekli yeni fotoğraf düzenleme özelliği olan “Magic Editor”, fotoğraflarınızda önemli değişiklikler yapmanızı sağlıyor. Google I/O 2023 etkinliğinde tanıtılan bu özellik, fotoğraflarınızda tam bir yenilenme sağlıyor.

Magic Editor’un neler yapabileceğini gösteren iki örnek verildi. İlk örnekte, bir kişinin şelale önünde poz verdiği bir fotoğraf, tamamen yeniden düzenlenerek kişi fotoğrafın başka bir bölümüne taşındı, arka plandaki insanlar silindi ve gökyüzü daha güzel bir mavi tonuna dönüştürüldü. Diğer bir örnekte ise, Magic Editor, bankta oturan bir çocuğu fotoğrafın ortasına daha yakın hale getiriyor ve sol taraftaki boşluğu doldurmak için bankın ve balonların “yeni” kısımlarını oluşturuyor.

Magic Editor, özelleştirilmiş Pixel 8 ve 8 Pro modelleriyle birlikte kullanılabilir olacak ve bu özellik fotoğraflarınıza yeni bir boyut kazandırarak anılarınızı daha da güzel hale getirebilirsiniz. Bu heyecan verici özellik sayesinde, fotoğraflarınızda profesyonel araçlar kullanmadan bile büyük değişiklikler yapabileceksiniz.

Sonuç olarak, Magic Editor fotoğraf düzenleme dünyasında bir devrim niteliği taşıyor ve fotoğraf düzenleme konusunda Google’un yapay zekâ teknolojisi kullanarak ne kadar ileri gidebileceğini gösteriyor. Google’un fotoğraf düzenleme konusuna yaptığı bu yatırım, diğer şirketleri de bu alanda yatırım yapmaya teşvik edecektir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal