Google Pixel 7a tanıtılmadan parçalarına ayrıldı

Google Pixel 7a tanıtılmadan parçalarına ayrıldı

ABONE OL
05 Mayıs 2023, 15:01:54

Google Pixel 7a’nın Parmaklarınızın Altında: İşte Telefonun Özellikleri

Google, en son Pixel modeli olan Google Pixel 7a’yı piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Telefon resmiyet kazanmadan önce, sızıntılar sayesinde pek çok özelliği açığa çıktı. PBK Reviews tarafından paylaşılan bir video, telefonun parçalarına ayrılabilme özelliğini gözler önüne serdi.

Videoda, SIM kart tepsisi çıkarıldıktan sonra arka panelin sökülebildiği görülüyor. Pixel 7a, hem arkadan hem de önden kolayca sökülebiliyor, bu da telefonun tamamen sökülmesine gerek kalmadan ekran değiştirilebileceği anlamına geliyor. Telefonun arka paneli de, standart Pixel 7’nin arka paneliyle neredeyse aynı görünüyor.

Telefonun kablosuz şarj bobini ve NFC anteni, 4300 mAh kapasiteli pille birlikte kolayca çıkarılabiliyor. Ana devre üzerinde konumlandırılan optik görüntü sabitleme özellikli 64 megapiksel ana kamera, 13 megapiksel ultra geniş açılı kamera ve 13 megapiksel ön kamera da, Pixel 7a’nın öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor.

Google Pixel 7a, tamir edilebilirlik konusunda Pixel 7 ve 7 Pro modellerinin önünde yer alıyor. Şarj girişi ana devreye lehimlenmiş olan telefon, tamir edilebilirlik konusunda 10 üzerinden 7,5 puan alıyor. Bu puan, sırasıyla 6 ve 5,5 puan alarak geride kalan Pixel 7 ve 7 Pro modellerinin önünde yer alıyor.

Google Pixel 7a’nın önümüzdeki haftalarda resmi olarak tanıtılması bekleniyor. Telefonun, en son teknolojileri kullanması ve kolayca tamir edilebilir olması, kullanıcılar tarafından büyük bir ilgiyle karşılanması bekleniyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments