Google Pixel 8 resmi kayıtlarda boy gösterdi

Google Pixel 8 resmi kayıtlarda boy gösterdi

ABONE OL
02 Haziran 2023, 11:36:17

Google Pixel 8 Kablosuz Şarj Desteği ile Geliyor!

Google Pixel 8, Wireless Power Consortium tarafından sertifikalandırıldı ve böylece kablosuz şarj desteğiyle gelen bir akıllı telefon olarak kullanıcıların karşısına çıkacak. Bu sertifikaya göre Pixel 8, 12W kablosuz şarj desteğine sahip olacak ve Qi2 kablosuz şarj standardını destekleyebileceği söylentileri doğrulanmış olacak.

Öte yandan sertifikada Pixel 6 görseli yer alması dikkat çekerken, bu durumun Pixel 8’in tasarımı hakkında bir ipucu vermemesi merak uyandırıyor. Ayrıca Pixel 7 ve Pixel 7 Pro modellerinin sertifikalandırma sürecinin ne kadar kısa olduğu da göz önünde bulundurulacak olursa, Pixel 8’in beklenenden daha erken resmiyet kazanabileceği tahmin ediliyor.

Google Pixel 8 ve Pixel 8 Pro modellerinin sonbahar aylarında tanıtılması bekleniyor. Bu nedenle, bu telefonlarla ilgili daha fazla haberin yakın zamanda ortaya çıkması şaşırtıcı olmayacaktır. Yeni bir akıllı telefon arayışında olan kullanıcılar, Google Pixel 8’in kablosuz şarj özelliğiyle daha rahat ve daha pratik bir kullanım deneyimi sunacağını göz önünde bulundurabilirler.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments