Google Pixel Tablet’in yeni detayları sızdı

Google Pixel Tablet’in yeni detayları sızdı

ABONE OL
09 Nisan 2023, 16:35:26

Google Pixel Tablet, bir süredir merakla beklenen bir cihazdı ve 2023 yılı içinde kullanıcılarla buluşacağı kesinleşmişti. Ancak son sızıntılar sayesinde cihazın özelliklerini öğrenmek mümkün oluyor. FCC ve UL Solutions kayıtlarına göre, Pixel Tablet Ultra Geniş Bant, Bluetooth ve Wi-Fi desteklerine sahip olacak. Bu özellikler arasında en önemli olanı Ultra Geniş Bant desteği. Tabii ki, bu desteğin Google tarafından nasıl kullanılacağı şimdilik bilinmiyor.

UL Solutions kayıtlarında ise 18W şarj hızı ve şarj için bir dock kullanılacağı görülüyor. Dock’un 30W güç desteği olduğu söyleniyor ancak dock’un 18W’ın üstünde güç aktarıp aktaramayacağı belirsizliğini koruyor. Aynı şekilde, daha önce çıkan dedikodulara göre, dock aynı zamanda bir hoparlör görevi görebilir ve bu sayede Pixel Tablet, akıllı bir ekrana dönüşebilir.

Bütün bu ortaya çıkan özellikler, Google Pixel Tablet’in piyasada beklendiğinden daha iddialı bir cihaz olacağını gösteriyor. Duyuru için ise, resmi kayıtların çıkması bekleniyordu ve bu da Pixel Tablet için duyurunun mayıs ayında yapılacak olan I/O 2023 konferansında yapılacağı konusunda spekülasyonlar yapılıyor. Teknoloji tutkunları için heyecan verici olan bu cihazın piyasaya çıkması yakın zamanda gerçekleşecek.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal