Google Takvim ve Microsoft Outlook artık uyumlu hale geldi

Google Takvim ve Microsoft Outlook artık uyumlu hale geldi

ABONE OL
17 Mayıs 2023, 22:45:21

Google Takvim ve Microsoft Outlook Arasında Birlikte Çalışabilirliği İyileştiren Güncelleme

Google, kullanıcıların Microsoft Outlook ile daha uyumlu bir şekilde Google Takvim’i kullanmasını sağlamak için yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme, iki takvim uygulaması arasındaki işbirliğini artırarak randevuları kaçırma sorununun önüne geçiyor.

Güncellemenin detayları

“Takvim Birlikte Çalışabilirliği” adlı son güncelleme, işbirlikçi yönetim ve zaman planlama ile ilgili sorunları gidererek Microsoft Outlook ve Google Takvim’in birlikte çalışabilirliğini artırıyor.

Microsoft Outlook kullanıcıları, aynı e-posta adresi ile Google Takvim’e sahip olduklarında Google Takvim davetiyeleri ve LCV yanıtları alabiliyorlar. Etkinlikler Google Takvim’de oluşturulduysa, Outlook kullanan konukların etkinlikleri kaçırmamasını sağlamak için Microsoft Outlook’ta varsayılan bir toplantı hatırlatıcısı oluşturuluyor. Ayrıca Google Takvim dışı yinelenen etkinlikler, Google Takvim’de daha sistematik bir şekilde güncellenecektir.

Yeni güncelleme, tüm Google Workspace müşterileri ve eski G Suite Basic ve Business kullanıcıları tarafından kullanılabiliyor. Ayrıca, kişisel Google Hesapları olanlar da güncellenmiş sürümü kullanabilirler.

Sonuç olarak, yeni güncelleme kullanıcılar için büyük bir rahatlık sağlayarak iki takvim uygulaması arasında daha akıcı bir işbirliği olanağı sunuyor. Bu sayede, kullanıcılar randevularını daha kolay ve hızlı bir şekilde yönetebilecekleri için verimliliklerini artırabileceklerdir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal