Grand Theft Auto V, Xbox Game Pass Temmuz 2023 oyunları arasında

Grand Theft Auto V, Xbox Game Pass Temmuz 2023 oyunları arasında

ABONE OL
09 Temmuz 2023, 23:19:50

Grand Theft Auto V, Game Pass’e Geri Döndü!

Bir süredir Game Pass üzerinde olmayan Grand Theft Auto V, nihayet servisin en son oyunları arasına dahil oldu. Tarihin en çok satan oyunlarından biri olan bu oyun, şimdi hem konsol (Xbox One ve Series X / S dahil) hem de bulut üzerinden Game Pass aboneleri tarafından erişilebilir durumda. Ancak, Grand Theft Auto V’nin Game Pass ile inişli çıkışlı bir ilişkisi oldu bu yüzden bu sefer ne kadar süre kalacağı konusunda belirsizlik hakim.

Eğer hala 2013 yılında çıkan ve ardından çoklu konsol nesilleri için güncellenen Grand Theft Auto V‘i oynamadıysanız, bu, Grand Theft Auto VI hakkında daha fazla haber beklerken, oyunun kendisi ya da çevrimiçi bileşeni için iyi bir deneme fırsatı olabilir.

xbox game pass temmuz 2023

Grand Theft Auto V’ın Game Pass’e geri dönmesi, oyunun geniş hayran kitlesi tarafından sevinçle karşılandı. Bu oyun, gerçekçi grafikleri ve oynanabilirliği ile açık dünya suç oyunları arasında önemli bir yere sahip. Şimdi, Game Pass aboneleri bu heyecan verici oyunu tekrar veya ilk kez deneyimleme fırsatına sahip olacaklar.

Temmuz 2023 Oyunlarına Bir Bakış

Xbox Game Pass Temmuz 2023 ayı için planlanan diğer oyunlar arasında Capcom’un yaklaşan dinozor avı oyunu Exoprimal ve aşağıdakiler yer alıyor:

  • Sword and Fairy: Together Forever – 5 Temmuz (bulut, konsol, ve PC)
  • McPixel 3 – 6 Temmuz (bulut, konsol, ve PC)
  • Common’hood – 11 Temmuz (bulut, konsol, ve PC)
  • Insurgency: Sandstorm – 11 Temmuz (PC)
  • Exoprimal – 14 Temmuz (bulut, konsol, ve PC)
  • Techtonica – 18 Temmuz (bulut, konsol, ve PC)
  • The Cave – 18 Temmuz (bulut ve konsol)
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments