GTA 3 Hileleri Araba (Silah, Uçma ve Tank) Hileleri PC

GTA 3 Hileleri Araba (Silah, Uçma ve Tank) Hileleri PC

ABONE OL
27 Nisan 2023, 13:51:02

GTA 3 oyununda araba, silah, uçma ve tank hileleri PC platformunda oldukça popülerdir. Bu hileler sayesinde oyuncular, daha fazla eğlence ve macera yaşayabilirler. Araba hileleri, farklı araçlara sahip olmanızı sağlar ve hızlı bir şekilde şehirde gezinmenizi kolaylaştırır. Silah hileleri, daha güçlü silahlar edinmenize ve düşmanlarınıza karşı üstünlük kazanmanıza yardımcı olur. Uçma hileleri, havada serbestçe dolaşmanıza ve şehir manzaralarını keşfetmenize olanak tanır. Tank hileleri ise, güçlü bir tanka sahip olmanızı ve yol boyunca engelleri yok etmenizi kolaylaştırır. GTA 3 hileleri ile oyundan daha fazla keyif alabilirsiniz!

Oyun severlerin oyun oynamaktan daha çok keyif aldığı bir konu varsa, o da oyunlardaki hile kodlarıdır. Grand Theft Auto 3, oyunun şahından biri olan bu oyunun tüm hilelerini PC platformu için derledik. GTA 3 hileleri arasında uçak, araba ve bilinmeyen hileler de dahil olmak üzere tüm detayları inceleyelim.

GTA 3 Hileleri Etkinleştirme

Değerli arkadaşlar, pek çok GTA 3 hilesini etkinleştirmek için Liberty City içindeyken sadece hileyi yazmanız yeterli olacaktır. Aşağıda verilen hilelerin tamamını, büyük veya küçük harf uyumuna dikkat etmeden yazabilirsiniz.

NOT: Bu arada, GTA Vice City hileleri tam tersine, GTA 3 hileleri etkinleştirildikten sonra devre dışı bırakılamaz. Hileyi sıfırlamak veya devre dışı bırakmak için oyunu yeniden başlatmanız gerekmektedir.

Diğer yandan, hileleri denedikten sonra Liberty City’deki belirli bir görev, düşman veya bölgeyi bulmakta sorun yaşıyorsanız, oyuna tekrar başlatmakta yarar vardır.

GTA 3 Hileleri ve PC Hileleri

Arkadaşlar, en iyi ve en güzel oyun hilelerini sizler için derledik. Gelerek tüm GTA 3 hileleri listemize bakalım.

Genel Oyun Hileleri

– BOOOOORING: Oyunu hızlandırır.
– IFIWEREARICHMAN: Daha fazla para sağlar.
– GESUNDHERIT: Tam sağlık verir.
– ILIKEDRESSINGUP: Kıyafet değiştirme seçeneği sunar.
– MOREPOLICEPLEASE: Aranma durumunu arttırır.
– NASTYLIMBSCHEAT: Çok daha fazla şiddet sağlar.
– NOBODYLIKESME: Yayaların saldırmasını sağlar.
– NOPOLICEPLEASE: Aranma durumunu azaltır.
– TIMEFLIESWHENYOU: Oyunu hızlandırır.
– TURTOISE veya TORTOISE: Zırh sağlar.
– ITSALLGOINGMAAD: Çılgın yayalar yaratır.
– WEAPONSFORALL: Yayaların kavga etmesini sağlar.

Silah Hileleri

– GUNSGUNSGUNS: Tüm silahları müsait hale getirir.

Araç Hileleri

– ANICESETOFWHEELS: Görünmez araç sağlar.
– CHITTYCHITTYBB: Uçan araç sağlar.
– GIVEUSATANK: Tankı verir.
– BANGBANGBANG: Araçları havaya uçurur.
– CORNERSLIKEMAD: Profesyonel sürüş deneyimi sağlar.

Hava Durumu Hileleri

– PEASOUP: Sis sağlar.
– ILIKESCOTLAND: Bulutlu hava sağlar.
– ILOVESCOTLAND: Yağmurlu hava sağlar.
– SKINCANCERFORME: Güneşli hava sağlar.

Grand Theft Auto 3 Oyunu ve Hileleri Hakkında

Grand Theft Auto 3, 2001 yılında piyasaya sürüldü. Grand Theft Auto serisindeki ilk oyun olarak karşımıza çıkan bu oyun, 3. şahıs olan 3D oyun bakış açısına sahip.

Diğer yandan, genel görevlerin ve hikayelerin ayrılmaz bir parçası olan bir Backstory ile ana karakter tanıtıldı. Orijinal Grand Theft Auto ve Grand Theft Auto 2 iki boyutlu üst kısımdan alıntı yapılarak oluşturulmuştu. Dahası arka planda sıradan karakterler yer aldı.

GTA 3 oyununda kazanmak ve görevleri bitirmek oldukça zor bir oyun oldu. Lineer olmayan, açık uçlu hikaye, oyuncuların Liberty City oyun dünyası hakkında boş zamanlarında görevlerini tamamlamalarını sağlamaktadır. Bu arada, öyküyü ileriye taşımak için bazı noktalarda oyuncular zorlu görevleri tamamlamak zorunda kalacaklar.

Bu arada Tüm detayları en iyi şekilde derleyen Technodoc.com.tr olarak, hileler konusunda da yardımcı olmaktayız. Grand Theft Auto 3, Grand Theft Auto Vice City ve Grand Theft Auto San Andreas gibi oyunlarda da yer alan The Grand Theft Auto 3 alt serisinin ilk oyunu oldu. Tüm bu oyunlar aynı oyun motorunu kullanarak, grafikleri ve oyunu güncellemelerle geliştirerek, yine aynı görüntüye sahip bir yapı oluşturdular.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments