GTA: Vice City Kaç Saat Sürüyor?

GTA: Vice City Kaç Saat Sürüyor?

ABONE OL
03 Mayıs 2023, 05:06:25

GTA: Vice City oyunu, boyutuna ve oynama stilinize bağlı olarak değişebilir, ancak ortalama olarak yaklaşık 20 saat sürer. Eğer yan görevlere ve keşfetmeye zaman ayırırsanız, süre daha da uzayabilir. Bu klasik oyun, 80’li yılların Miami atmosferinde geçiyor ve oyuncuları çeşitli görevler, araç kullanımı ve savaşlarla karşı karşıya getiriyor. Oyunun heyecan dolu hikayesi ve çarpıcı grafikleri, oyunculara keyifli bir oyun deneyimi sunuyor.

GTA: Vice City’nin tamamen bitirilmesi için ne kadar süre harcamak gerekiyor? Grand Theft Auto serisinin en popüler oyunlarından biri olan GTA: Vice City, efsanevi ana karakteri Tommy Vercetti ve unutulmaz helikopter göreviyle hafızalara kazınmıştır.

Geçtiğimiz yıl, seriye geri dönmek isteyenler için GTA: Vice City, diğer iki oyunuyla birlikte The Definitive Edition adı altında tekrar çıkış yaptı. Dolayısıyla, oyuna geri dönmek isteyenler için, GTA: Vice City kaç saat sürüyor diye merak edenler de var.

GTA: Vice City Oynanış Süresi Ne Kadar?

Yalnızca ana hikayeye odaklandığınızda, oyundaki oynanış süresi 18 saat sürer. Bu süre, hiçbir yan görevin veya etkinliğin yapılmadığı durumlarda geçerlidir. Oyunun bazı yan görevlerini ve ana hikayesini bitirmek isteyenler ise yaklaşık 23 saat sürecektir.

  • Bununla beraber, Vice City’de Tommy Vercetti olarak atılabileceğiniz birçok serüven vardır. Bu yüzden, oyunda yer alan tüm içerikleri denemek isteyenler yaklaşık olarak 41 saatlik bir süreyi ayırmalıdır. Çeşitli karakterlerin yan görevleri, toplanabilir eşyalar ve diğer etkinlikler oyunda bulunur, bu da oynanış süresini ikiye katlar.
  • Bu rakamlar, oyunun Definitive Edition adlı sürümü için geçerlidir. Serinin diğer iki oyununu da yenileyen bu sürüm, sadece grafik güncellemesi yapmaktadır. Dolayısıyla, yenilenen sürümde ekstra içerikler yoktur.

Konu oynanış süresi olduğunda, oyuncuların hızlı bitirenleri de vardır. Oyuncu istatistiklerinin ortalama 23 saat olduğu göz önüne alındığında, bazı oyuncular GTA: Vice City’yi çok daha kısa sürede bitirebilmektedir.

Meraklikadinlar.com Kaç Saat Sürüyor? Sistem Gereksinimleri Neler?

Rockstar Games imzalı GTA: Vice City, Miami şehrinden ilham alarak oyuncuları kurgusal bir şehre götürmektedir. 1986 yılında geçen oyunda, oyuncular Tommy Vercetti olarak şehrin çeşitli bölgelerinde birbirinden büyük suçlar işlemektedirler.

GTA: IV Kaç Saat Sürer?

Buna ek olarak, Sinema tarihinin Scarface, Miami Vice ve Carlito’s Way gibi kült ve klasik eserleri de oyuna ilham kaynağı olmuştur.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal