Halkbank Paraf Kart Limit Artırımı

Halkbank Paraf Kart Limit Artırımı

ABONE OL
13 Mayıs 2023, 01:47:46

Halkbank Paraf Kart Limit Artırımı hizmeti ile kullanıcılar kart limitlerini artırabilirler. Bu hizmet, nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak veya alışverişlerinizde daha rahat olmanızı sağlamak için son derece faydalıdır. Halkbank Paraf Kart Limit Artırımı işlemleri online olarak da gerçekleştirilebilmektedir. Kolay ve hızlı bir şekilde limit artırma işlemi yaparak, kart limitinizi yükseltebilir ve ihtiyaçlarınızı daha rahat bir şekilde karşılayabilirsiniz. Halkbank güvencesiyle sunulan bu hizmetten faydalanmak için hemen başvurun!

Halkbank Paraf Kart Limit Artırımı

Halk Bankası’nın Paraf Kart’ı sahipleri, kredi kartı limit artırımı yapmak için başvuruda bulunabilirler. Halk Bankası, müşteri limitini dikkate alarak kredi kartı limitlerini belirler. Birden fazla Paraf kartınız varsa, bu kartların toplam limiti müşteri limitinizden fazla olsa bile, en fazla müşteri limitiniz kadar harcama yapabilirsiniz.

Örneğin, iki Paraf Kart’ınız varsa:

  1. Paraf Klasik Kart Limitiniz: 5.000 TL
  2. Paraf Gold Kart Limitiniz: 10.000 TL
  3. Müşteri Limitiniz: 8.000 TL

Bu durumda, iki kartın toplam limiti 15.000 TL olsa bile, en fazla müşteri limitiniz olan 8.000 TL kadar harcama yapabilirsiniz.

Paraf Kart Nakit Avans Limiti

Hemen hemen tüm kredi kartları, acil nakit ihtiyacınız olduğunda belirli masraflar ve faiz oranları üzerinden nakit avans kullanmanıza izin verir. Paraf Kart da nakit avans almanıza olanak sağlayan kartlardan biridir. Paraf, Paraf Gold ve Paraf Platinum kartlarında nakit avans limiti kart limitinin %100’ü iken, ticari kartlarda bu oran %30’dur.

Daha önce Paraf Kart’ınızla harcama yaptıysanız, nakit avans çekerken kullanabileceğiniz limit, kredi kartı limitinizin yukarıda belirtilen oranlarına göre hesaplanır.

Paraf Kart Limiti Nasıl Artırılır?

Paraf Kart limit artırımı yapmak için güncel gelir durumunuzu gösteren bir belge (örneğin maaş bordrosu) ile herhangi bir Halkbank şubesine başvurmanız yeterlidir.

Ek kartınız varsa, bu kartla yapılan harcamalar, asıl kartınızın limitinden düşülür.

Paraf Kart hakkında daha fazla bilgi için, 0850 222 0 400 numaralı telefonu arayarak Halkbank Dialog, Halkbank İnternet Şubesi veya Halkbank Şubeleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu bilgiler technodoc.com.tr’da yayınlanan orijinal içeriğe dayanmaktadır.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal