Homeworld 3’ün çıkışı 2024’e ertelendi

Homeworld 3’ün çıkışı 2024’e ertelendi

ABONE OL
27 Mayıs 2023, 05:47:31

Homeworld Severleri İçin Kötü Haber: Homeworld 3 Ertelendi

Homeworld serisinin yeni oyunu için heyecanla bekleyenler için üzücü haber geldi. Daha önce 2023 yılının ilk yarısında piyasaya sürülmesi planlanan Homeworld 3, 2024 Şubat ayına ertelendi. Geliştiricisi Blackbird Interactive ve yayıncısı Gearbox Publishing tarafından yapılan açıklamada, oyunun seleflerinin yarattığı standartları sürdürebilmesi için daha fazla zamana ihtiyaç duyulduğunun altı çizildi.

Homeworld hayranları bu duyuruya genellikle olumlu tepkiler gösterdi. Pek çok oyuncu ve geliştirici, oyunun en iyi şekilde sunulabilmesi için gerekli zamanı almasına destek verdi. Açıklamanın Gearbox’ın internet sitesinde yayınlanan daha geniş versiyonunda ise, ekibin daha fazla kişisel zamanının, oyunun kalitesini daha da arttırmak konusunda motive edebileceği belirtildi.

Homeworld 3 hakkında daha fazla detay, yazın sonuna kadar beklemek gerekecek. Gearbox ve Blackbird, oyunda sunulacaklar konusunda en kapsamlı paylaşımın bu tarihte yapılacağını açıkladı.

Oyun tutkunları ve Homeworld hayranları için kötü haber olsa da, oyunun daha kaliteli bir şekilde sunulabilmesi için alınan bu kararın sonucunda, muhteşem bir oyun deneyimi yaşanacağı da hiç şüphesiz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments