Honor Magic V2 cihazı 3C sertifikasına kavuştu

Honor Magic V2 cihazı 3C sertifikasına kavuştu

ABONE OL
08 Haziran 2023, 15:28:05

Honor firması, tanınan markalardan biri olan Türkiye’deki piyasada Magic V2 isimli katlanabilir akıllı telefonunu satışa çıkaracak. Ürün, 3C sertifikası ile ilgili gelişmeler yaşadı. Önce Çin’in MIIT sertifikası, daha sonra da 11V/6A şarj hızlarını desteklediği ortaya çıkan 3C sertifikası ile sunulan cihaz, kullanıcılara büyük bir hız ve depolama alanı sunacak.

Magic V2, 512 GB depolama alanına ve 16 GB RAM kapasitesine sahip olan bir akıllı telefondur. Yonga seti henüz tam olarak belli olmamakla beraber, Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 veya Snapdragon 8+ Gen 1 SoC varyantlarıyla donatılması bekleniyor. Cihaz ayrıca 5000 mAh büyüklüğünde bir bataryaya sahip olup, 66W hızlı şarj desteği sunuyor.

Katlanabilir bir yapıya sahip olan Magic V2 cihazı, önceden piyasaya sürülmüş olan Mate X3 ürününe benzer bir özellik taşıyor. Ancak daha ince ve hafif bir tasarıma sahip olan bu cihaz kullanıcıların beklentilerine tam olarak cevap verecek gibi görünüyor.

Honor, Magic V2 cihazı için çalışmalarını hızlandırmaya devam ederken, takipçilerini de daha fazla detay için teknotechnic internet sitesine davet ediyoruz. Bu sayede kullanıcılar, Magic V2’nin özelliklerine yakından bakabilir ve akıllı telefon teknolojisi hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirler.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal