Huawei Health artık Play Store’da yok!

Huawei Health artık Play Store’da yok!

ABONE OL
03 Nisan 2023, 19:46:44

Huawei’nin popüler uygulamalarından biri olan Huawei Health, kullanıcılara sağlık verilerini elde etme imkanı sağlıyordu. Ancak son zamanlarda alınan bir kararla birlikte Google Play Store’dan kaldırıldı. Uygulamanın en son güncelleme tarihi 2020 yılına denk geliyor ve kaldırılma işlemi de uzun süredir beklenen bir durumdu.

Huawei Health uygulaması, özellikle akıllı saatler ile eşleştirilerek kullanıldığında oldukça işlevsel hale geliyor ve kullanıcılara sağlık verilerini daha kolay takip etme imkanı sağlıyordu. Ancak son dönemde Play Store üzerinden indirilen uygulama, akıllı saatler ile eşleştirilememesi nedeniyle birçok kullanıcı tarafından tercih edilmiyordu.

Kullanıcılar artık Huawei Health uygulamasını Android cihazlarında kullanmak istediklerinde Play Store üzerinden erişim sağlayamayacaklar. Ancak APK dosyasına Huawei’nin kendi resmi internet sitesi üzerinden erişim sağlanabiliyor. Güvenlik açısından, uygulamanın resmi mağazası olan Huawei sitesi üzerinden erişim sağlanması öneriliyor.

Huawei Health uygulaması, sağlık verilerini takip etmek isteyen kullanıcılar için oldukça önemli bir araçtı. Ancak Play Store’dan kaldırılması nedeniyle kullanıcılara biraz daha doğrudan bir erişim yöntemi sağlanması gerekiyor. Bu noktada Huawei’nin resmi internet sitesinden APK dosyası şeklinde uygulama edinilebiliyor.

Başlık 1: Huawei Health Uygulaması Artık Google Play Store’da Kullanılamayacak
Başlık 2: Huawei’nin Kullanıcılara Sağlık Verileri Elde Etme Uygulaması Kaldırıldı, APK Dosyasına Ulaşmak Gerekiyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal