Huawei P60 Pro ve Mate X3: Türkiye fiyatları ve özellikleri

Huawei P60 Pro ve Mate X3: Türkiye fiyatları ve özellikleri

ABONE OL
09 Mayıs 2023, 18:14:37

Huawei, en sonunda Çin’deki tanıtımının ardından Avrupa lansmanında Huawei P60 Pro dahil yeni nesil amiral gemisi ürünlerini tanıttı. Almanya’da düzenlenen büyük etkinlikte, şirket, Huawei P60 Pro ve Mate X3 olmak üzere iki yeni nesil amiral gemisi akıllı telefon, giyilebilir cihazlar, üst düzey dizüstü bilgisayarlar ve daha fazlasını sergiledi. Huawei P60 Pro, özellikle DXOMARK sıralamasında en yüksek puanı alması sayesinde büyük ilgi gördü.

Huawei’nin başarısı, sürekli olarak daha yenilikçi ürünler ve çözümler geliştirme kararlılığını gösteriyor. Öte yandan şirket, Avrupa Patent Ofisi’nde en çok patent başvurusu yapan şirket olmasıyla öne çıkıyor.

Huawei P60 Pro, sıra dışı fotoğrafçılık performansı ve estetik tasarım özellikleri ile DXOMARK sıralamasında en yüksek puanı alarak P Serisi akıllı telefonlarının mirasını devam ettiriyor. Yeni Huawei amiral gemisi, Leica ile işbirliği içinde geliştirilen yeni nesil kameraları ve AI destekli görüntü işleme teknolojileri ile dikkat çekiyor.

Huawei P60 Pro, İnci Beyazı ve siyah versiyonları 12 GB RAM ve 512 GB depolama alanına sahip, 39.999 TL HUAWEI Online Mağaza üzerinden ön satışa sunuluyor. Huawei akıllı telefonun yanında, 2.999 TL değerindeki FreeBuds 5 hediye ediliyor. Lansmana özel 500 TL sepet indirimi uygulanan modelde ayrıca 1.000 TL’lik daha indirim kuponu tanımlandı. Huawei Online Mağaza üzerinden kullanılabilecek indirim kodu: AP60PRO1000HW.

Huawei’nin katlanabilir akıllı telefonlar pazarındaki liderliği de devam ediyor. Şirket, HUAWEI Mate X3 ile bu alanda yeni bir dönem başlatıyor. HUAWEI Mate X3, geliştirilmiş iç ve dış ekranlar, daha hızlı işlemciler ve gelişmiş katlanabilir teknolojisi ile kullanıcıların ihtiyaçlarını daha iyi karşılıyor. Ayrıca, şirketin amiral gemisi katlanabilir telefonu, daha güçlü bir pil ömrü ve dayanıklılık sağlamak için yeni malzemeler ve yenilikçi yapılar kullanıyor.

Huawei’nin, yeni nesil ürünleri ile giyilebilir cihazlar alanında da önemli bir konum elde ettiği görülüyor. Şirketin yeni akıllı saatleri ve fitness bileklikleri, gelişmiş özellikler ve şık tasarımlar sunarak kullanıcıların günlük yaşamlarını daha da kolaylaştırıyor.

Huawei’nin yeni ürün portföyü, teknolojik yeniliklerle pazardaki gücünü artırmayı hedefliyor. Şirket, tüketici elektroniği sektöründe sürekli değişen taleplere karşılık vermek adına, ürün ve hizmetlerini geliştirerek kullanıcı deneyimini daha da zenginleştirmeye devam ediyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal