Huawei Watch Ultimate yazılım güncellemesi aldı

Huawei Watch Ultimate yazılım güncellemesi aldı

ABONE OL
03 Mayıs 2023, 10:17:10

Huawei Watch Ultimate: Dalgıçların İlk Tercihi

Huawei’nin Watch Ultimate adlı akıllı saati, tasarımı ve malzeme kalitesiyle dikkat çekmeyi başarıyor. Ürünün birinci sınıf ve güçlü zirkonyum çerçevesi, profesyonel dalgıçlar için dalgıç modu desteği sunuyor.

Huawei, Watch Ultimate için yeni güncelleme yayınladı. Bu güncelleme, özellikle dalgıç moduna yönelik önemli özellikler ve iyileştirmeler içermekte. Artık akıllı saat kullanıcıları, Watch Ultimate ile 100 metreye kadar dalış yapabiliyorlar.

Güncelleme, gaz hatırlatıcıları ve bir dizi yeni optimizasyon özelliği de içeriyor. Bu özellikler arasında, teknik dalışlarda CNS verilerinin doğruluğunu artırmak yer alıyor. Ayrıca, teknik dalışlara gaz değiştirme özelliği de dahil edilmiştir.

Huawei Watch Ultimate, teknik dalışları da destekliyor. Bu özelliği ile, dalış tutkunları için kesinlikle birinci tercih. Güncelleme sırasında dikkat etmeniz gereken tek şey, Bluetooth bağlantısını kesmemeniz olacaktır.

Daha güncel teknoloji haberleri için, ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Huawei Watch Ultimate ile dalış keyfinizi ileriye taşıyın!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments