Hunt Showdown Steam’de “Gerçek” bir indirime girdi

Hunt Showdown Steam’de “Gerçek” bir indirime girdi

ABONE OL
31 Temmuz 2023, 14:53:46

Hunt Showdown: Louisiana Nehir Kolu’nda Vahşi Canavarlara Karşı Avcılık Macerası

Louisiana Nehir Kolu’nda geçen ve vahşi canavarları avlamayı konu alan Hunt Showdown, video oyun severler arasında hala popülerliğini koruyan bir online yapım. Oyunun çıkışı uzun yıllar önce gerçekleşmiş olsa da, avcı karakteri yönetme ve tek başınıza ya da takım halinde avlanma gibi özellikleri sayesinde hala gözde bir oyun olarak varlığını sürdürmektedir.

Hunt Showdown’da oyuncular, Louisiana Nehir Kolu’nda taşan ve korku dolu canavarları avlamakla görevli bir avcıyı yönetirler. İsterseniz yalnız başınıza isterseniz de arkadaşlarınızla iki ya da üç kişilik takımlar oluşturarak avlanma deneyimini paylaşabilirsiniz.

Ancak avınızın izini sürerken dikkat etmeniz gereken bir nokta da sizin gibi ödül avına çıkan diğer avcılardır. Eğer hedefinizi öldürürseniz, haritadaki diğer avcılar da sizin peşinize düşerek ödülü ele geçirmek için mücadele edecektir. Bu sebeple, Hunt Showdown’da acımasız bir katil gibi hareket etmeniz gerekmektedir. Oyun, Steam üzerindeki güzel bir indirimle şu anda oyuncuların karşısına çıkmaktadır.

Son zamanlarda pek çok video oyununa zam geldiği düşünülürse, Hunt Showdown’daki indirim fırsatı bir hayli dikkat çekicidir. Normal fiyatı 109,00 TL olan oyun, %60 oranında indirimle 43,60 TL’ye satışa sunulmuştur. Bu indirimli fiyatın 10 Ağustos tarihine kadar geçerli olduğunu belirtmekte fayda vardır.

Hunt Showdown, düşük fiyatıyla birlikte oyun tutkunlarının ilgisini çeken bir avcılık oyunu olmaya devam ediyor. Louisiana Nehir Kolu’ndaki vahşi ve ürkütücü canavarlara karşı mücadele etmek ve ödülü ele geçirmek için şimdi indirim fırsatını kaçırmadan oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments