Hyper Space Sistem Gereksinimleri (Hyperspace Kaç GB) Mobil

Hyper Space Sistem Gereksinimleri (Hyperspace Kaç GB) Mobil

ABONE OL
25 Nisan 2023, 22:46:38

Hyper Space, mobil cihazlar için özel olarak tasarlanan bir uzay temalı bir aksiyon oyunudur. Oyunun minimum sistem gereksinimleri oldukça düşüktür ve düşük özellikli cihazlarda bile sorunsuz bir şekilde çalışabilir. Hyper Space, sadece 100 MB kadar boş alan gerektirir ve bu sayede cihazınızda fazla yer kaplamaz. Ayrıca, oyunun yüksek kaliteli grafikleri ve akıcı oynanışı, cihazınızın çözünürlüğüne ve özelliklerine bağlı olarak optimize edilir. Hyper Space, uzayda geçen nefes kesici bir macera için hazır mısınız? O halde hemen indirin ve cihazınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.

Ubisoft tarafından geliştirilen yeni Battle oyunu Hyper Space, son dönemde oldukça popüler olan Battle Royale oyunları arasında yerini almayı hedefliyor. Oyunun çıkış tarihi oldukça yakın bir zamanda olduğu için merak edilen en önemli konulardan biri de Hyper Space sistem gereksinimleri. Biz de bu yazımızda Ubisoft’un yeni oyunu Hyper Space’nin minimum, önerilen ve yüksek sistem gereksinimleri hakkında bilgi vereceğiz.

Hyper Space Minimum Sistem Gereksinimleri

İlk olarak Hyper Space’nin minimum sistem gereksinimlerine bakacak olursak; işletim sistemi olarak Windows 7, Windows 8 veya Windows 10 (64-bit) tercih edilmelidir. İşlemci olarak ise Intel Core i3 3220 @ 3.3GHz veya AMD FX-4130 @ 3.8Ghz tercih edilmelidir. Bellek olarak da en az 6 GB RAM önerilmektedir. Oyunun çalışması için gereken ekran kartı ise NVIDIA GeForce GTX 660 (2 GB), AMD Radeon HD 7870 veya Intel HD 520 olmalıdır. Depolama alanı olarak en az 20 GB boş alan gerekmektedir. Ayrıca DirectX sürümü de en az 11 olmalıdır.

Hyper Space Önerilen Sistem Gereksinimleri

Hyper Space’nin önerilen sistem gereksinimleri ise minimum sistem gereksinimlerine göre biraz daha yüksek olmaktadır. İşletim sistemi olarak yine Windows 7, Windows 8 veya Windows 10 (64-bit) tercih edilmelidir. İşlemci olarak ise Intel Core i7 4790 veya AMD Ryzen 5 1500X tercih edilmelidir. En az 8 GB RAM bellek önerilmektedir. Ekran kartı olarak NVIDIA GTX 970 (4 GB) veya AMD Radeon RX 480 tavsiye edilmektedir. Depolama alanı olarak yine en az 20 GB boş alan gerekmektedir. DirectX sürümü de yine en az 11 olmalıdır.

Hyper Space Yüksek Sistem Gereksinimleri

Son olarak Hyper Space’nin yüksek sistem gereksinimlerine göz atacak olursak; işletim sistemi olarak yine Windows 7, Windows 8 veya Windows 10 (64-bit) tercih edilmelidir. İşlemci olarak ise Intel Core i9-7900X veya AMD Ryzen 5 PRO 3600 tercih edilmelidir. Bellek olarak en az 16 GB RAM önerilmektedir. Ekran kartı olarak NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti veya AMD Radeon RX 5700 XT tercih edilmelidir. Depolama alanı olarak yine en az 20 GB boş alan gerekmektedir. DirectX sürümü de yine en az 11 olmalıdır.

Hyper Space Kaç GB?

Son dönemde çıkan oyunlara göre oldukça az yer kaplayan Hyper Space, sadece 20 GB yer kaplamaktadır. Bu da oyunu indirmek isteyen kullanıcılar için oldukça sevindirici bir haberdir.

Hyper Space sistem gereksinimleri hakkında kapsamlı bir bilgi verdiğimiz bu yazımızda Ubisoft tarafından geliştirilen yeni oyun hakkında merak edilen tüm detayları bulabilirsiniz. Takipte kalın, yeni oyunlar hakkında en güncel bilgileri sizlere sunmaya devam edeceğiz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal