İlk Türk Gemisi Muavenet World of Warships’e Ekleniyor

İlk Türk Gemisi Muavenet World of Warships’e Ekleniyor

ABONE OL
07 Haziran 2023, 12:48:06

World of Warships’in son güncellemesi ile birlikte, Türk donanması artık oyuna ekleniyor ve bu donanmaya ilk katılan gemi, Türkiye’nin gururu olan Muavenet’i içeriyor. Türk Deniz Kuvvetleri’nin en önemli gemilerinden biri olan Muavenet, hız, ateş gücü ve dayanıklılığı ile dikkat çekiyor. World of Warships oyuncuları, Muavenet’i kullanarak dünyanın farklı bölgelerinden rakiplerine karşı savaşabilirler. Oyuncular, Türk donanmasının diğer gemilerine de erişebilecekler ve onları deneyimleyebilecekler. Bu güncelleme, Türkiye’nin denizcilik tarihine bir saygı niteliği taşırken aynı zamanda oyuna yeni bir boyut kazandırıyor.

Muavenet World of Warships için Türk gemisi olarak eklendi! Murat Serezli Türk oyuncu topluluğu için seslendiriyor.

Dünyaca ünlü denizcilik MMO oyunu World of Warships’in yayıncısı ve geliştiricisi Wargaming, Türk gemisi Muavenet’i oyununa dahil etti. Muavenet muhribi, ünlü oyuncu Murat Serezli tarafından seslendirilen ilk Türk komutan içeriğiyle birlikte oyuna eklendi.

Murat Serezli Türk Oyuncu Topluluğu İçin Seslendirme Yapıyor

24 Mayıs’tan itibaren oyun içinde mevcut olan Türk muhribi Muavenet, yeni Pan-Avrupa muhripleri serisinin başlangıcını oluşturuyor. Gerçek muhrip Muavenet’e dayanarak tasarlanan gemi, V. rütbeden başlayarak 1946’dan 1960’a kadar Türk Donanması’nda kullanıldı. 19 Temmuz’daki 12.6 güncellemesinde ilk Türk komutanı oyuna geliyor ve ünlü oyuncu ve yönetmen Murat Serezli tarafından seslendiriliyor. Kendisi de 40 yıldan fazla bir süredir oyuncu olan ve koleksiyoneri olan Serezli, World of Warships Türk oyuncu topluluğu için seslendirmeyi yapmak üzere seçildi.

Türk Oyuncular Artık Türkçe Seslendirmenin Keyfini Çıkaracak

World of Warships Bölgesel Yayın Direktörü Christian Bergmann, Türkiye’nin World of Warships için en önemli Akdeniz pazarlarından biri olduğunu ve topluluğa bir teşekkür olarak, onlara kültürel olarak anlamlı bir hediye vermek istediklerini belirtti. “Murat Serezli, Türkiye’nin en önemli aktörlerinden biri ve oyunda bir komutanı seslendirecek olması heyecan verici. Küresel bir oyun oynarken kendi dilinizi duymaktan daha güzel bir duygu yoktur ve Türk topluluğumuz bu eklemeyle bunu yapabilecek. Oyuncular Murat’ın talimatlarını Türkçe olarak duyabilecekler” dedi.

İstanbul’daki World of Warships Topluluk Etkinliği

World of Warships, 3 Haziran Cumartesi günü İstanbul’daki Estanbul eSport oyun merkezinde kendi oyuncu topluluğu için bir etkinlik düzenledi. Etkinlikte oyuncular Murat Serezli ile fotoğraf çektirdi, soru sordu ve oyunda bulunan tüm gemileri oynayarak çeşitli nadir eşyalar kazandı.

World of Warships’i ücretsiz olarak indirmek veya topluluk etkinliği hakkında daha fazla bilgi edinmek için

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments