İmren Gürsoy kimdir, İmren Gürsoy kaç yaşında?

İmren Gürsoy kimdir, İmren Gürsoy kaç yaşında?

ABONE OL
30 Nisan 2023, 16:26:28

İmren Gürsoy, Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu olarak bilinmektedir. Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümünden mezun olan İmren Gürsoy, birçok tiyatro oyunu, televizyon dizisi, reklam filmleri ve sinema filminde rol almıştır. 1981 doğumlu olan İmren Gürsoy, Türk tiyatro ve sinema sektöründe başarılı kariyerine devam etmektedir.

Technodoc.com.tr sitesini incelediğimizde, İmren Gürsoy için hazırlanmış biyografi sayfasına rastladık. İmren Gürsoy kimdir?, İmren Gürsoy nereli?, İmren Gürsoy kaç yaşında?, İmren Gürsoy Instagram hesabı gibi merak edilen tüm soruların cevabı burada. Biyografi yazımızın başlığı “İmren Gürsoy Kimdir?”.

İmren Gürsoy Kimdir – İmren Gürsoy Biyografi

Tekirdağ Çorlu, Esenler Köyü doğumlu olan İmren Gürsoy, 1989 yılında dünyaya gelmiştir. 2 kardeşinin yanı sıra, 1 abisi de bulunmaktadır. Eğitim hayatına Esenler Köyü’nde başlayan İmren Gürsoy, ailesi ile birlikte Çorlu’ya taşınarak ortaokulu ve liseyi burada tamamlamıştır. Üniversite eğitimi için tercih ettiği bilgisayar öğretmenliği bölümüne devam etmek istemiş ancak babasının şehir dışında eğitim yaşamını sürdürmesine sıcak bakmaması nedeniyle bu kararından vazgeçmiştir. Lise hayatında bir bilgisayarcıda staj yapmaya başlamış ve burada çalışmaya devam etmiştir.

Birkaç yıl sonra ise farklı bir şirkette çalışmaya başlayan İmren Gürsoy, burada eşi Samet Gürsoy ile tanışmıştır. İkili birkaç yıl sonra evlenmiş ve 2014 yılında ilk çocukları Mete dünyaya gelmiştir.

İmren Gürsoy, sosyal medya yolculuğuna bu dönemde başlamıştır. Fotoğraf çekmeyi, yazmayı (özellikle şiir yazmayı) çok sevdiğini söylemiştir. Bu tutkuları onun sosyal medyada başarılı olmasında etkili olmuştur. Tecrübelerini daha çok insanla, anneyle paylaşmak için ise kendi blogunu açmıştır.

Günümüzde İmren Gürsoy, Youtube video kanalında birçok anne, bebekler ve oyuncaklar hakkında detaylı incelemeler yapıyor. Kanalında ayrıca, etkinlikler, BLW uygulamaları ve yemek tarifleri de yer almaktadır. İmren Gürsoy’un Youtube kanalındaki abone sayısı 35 bin civarında iken, Instagram hesabında takipçi sayısı 468 binin üstündedir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal