ING Bank EFT Ücreti

ING Bank EFT Ücreti

ABONE OL
13 Mayıs 2023, 03:27:16

ING Bank EFT ücreti, ING Bank müşterilerinin hesapları arasında para transferi yaparken ödeyecekleri bir hizmet ücretidir. ING Bank, müşterilerine rekabetçi bir EFT ücreti sunarak, diğer bankaların ücretlerine göre daha cazip bir seçenek sunar. ING Bank müşterileri, internet bankacılığı, mobil bankacılık ve ATM’ler aracılığıyla kolayca EFT işlemlerini gerçekleştirebilirler. ING Bank EFT ücreti, transferin miktarına ve işlem yapılan saatlere göre değişebilir. ING Bank, müşterilerine hızlı ve güvenilir bir EFT hizmeti sunarak, finansal işlemlerini kolaylaştırır.

ING Bank EFT Ücreti

Finans sektöründe hizmet veren bankalar, müşterileriyle olan finansal ilişkilere göre ücret politikalarını belirleyip uygulamaktadır. ING Bank da müşterileriyle olan ilişkisine göre EFT ücretleri konusunda esneklik sağlamaktadır. Bu esneklik ücretsiz EFT anlamına gelebileceği gibi daha düşük ücretli EFT anlamına da gelebilmektedir. ING Bank EFT ücretleri her yıl belirlenip ilan edilmektedir.

ING Bank Düzenli EFT Nedir?

ING Bank, periyodik olarak belirli tarihlerde yapılması için talimat verilen para transferine “düzenli EFT” adını vermektedir. İleri tarihli EFT’ler de aynı şekilde düzenli hale geldiğinde düzenli EFT olarak işlem görmektedir. ING Bank düzenli EFT işlemleri için daha uygun ücretler talep etmektedir. Düzenli EFT işlemleri interaktif kanallardan (ATM, internet şubesi, mobil bankacılık şubesi, telefon bankacılığı ve doğrudan şubeler) yapıldığı takdirde normal EFT işlemleri gibi daha uygun bir şekilde ücretlendirilmektedir.

ING Bank Ücretsiz EFT İmkanı

ING Bank, KOBİ Dijital müşterilerine internet, mobil ve ATM gibi dijital kanalları kullanmaları şartıyla ücretsiz EFT imkanı sunmaktadır. Bununla birlikte, kurumsal anlaşmalarla ya da maaş müşterisi olarak ING Bank’tan ücretsiz ya da indirimli EFT imkanı alabilmeniz de mümkündür.

ING Bank EFT Ücretleri

ING Bank, EFT işlemlerinde alınacak ücretleri yıllık olarak belirlemekte ve ilan etmektedir. Aşağıdaki cetvelde ING Bank’ın ilan ettiği EFT ücretleri verilmiştir:

Bankacılık Kanalı Asgari Ücret Azami Ücret Yüzdelik Oran (%) Detay
Şubeden Hesaptan EFT 70,00 TL 750,00 TL 0,50% İşlem başına tahsil edilir. (BSMV Dahil)
Şubeden Hesaptan  Geç EFT 80,00 TL 750 TL 0,50% İşlem başına tahsil edilir. (BSMV Dahil)Saat 16:00 – 17:15 arasında  yapılan işlemlerden alınır.
Şubeden Düzenli EFT 6,75 TL 6,75 TL   İşlem başına tahsil edilir. (BSMV Dahil)
Şubeden Kasadan EFT 70,00 TL 750,00 TL 0,50% İşlem başına tahsil edilir. (BSMV Dahil)
İnternet Şubesinden EFT 6,75 TL 6,75 TL   İşlem başına tahsil edilir. (BSMV Dahil)
İnternet Şubesinden Geç EFT 9,5 TL 9,50 TL   İşlem başına tahsil edilir. (BSMV Dahil)Saat 16:00 – 17:15 arasında  yapılan işlemlerden alınır.
İnternet Şubesinden Düzenli EFT 4,0 TL 4,00 TL   İşlem başına tahsil edilir. (BSMV Dahil)
Mobil Bankacılık Şubesinden EFT 6,75 TL 6,75 TL   İş

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments