iOS 16.5 yayınlandı, işte gelen yenilikler

iOS 16.5 yayınlandı, işte gelen yenilikler

ABONE OL
20 Mayıs 2023, 03:26:11

Apple, iOS 16.5 yazılım güncellemesini yayınladı. Güncellemede Podcast uygulamasında podcast içeriklerinin yüklenmemesi ve Spotlight’ın yanıt vermemesi gibi sorunlar çözülmüş durumda. Ayrıca yeni bir Pride kutlaması duvar kağıdı ve hata düzeltmeleri de güncelleme içinde yer alıyor.

iOS 16.5 yenilikleri arasında özellikle CarPlay kullananlar için faydalı bir düzenleme bulunuyor. Artık Podcast’ler uygulamasındaki içerik yüklenmeme sorunu ortadan kalktı. Ayrıca Spotlight’ın yanıt vermemesi de düzeltildi.

Apple’ın sürüm notlarına göre, güncelleme aynı zamanda daha önce tüm aygıtlarda sıfırlanma ya da eşzamanlanmama sorunlarına neden olan Ekran Süresi ayarlarındaki bir hatayı düzeltiyor.

iOS 16.5 güncellemesi, LGBTQ+ topluluğunu ve kültürünü onurlandırmak amacıyla Kilitli Ekran için yeni bir Pride Kutlaması duvar kağıdı ile birlikte geliyor. Ayrıca, diğer hata düzeltmeleri de güncelleme arasında yer alıyor.

Bunun yanı sıra Apple, iPadOS 16.5, macOS Ventura 16.4 ve watchOS 9.5 güncellemelerini de yayınladı. Apple TV için de, birden fazla spor karşılaşmasını TV üzerinde izlemeye imkan veren çoklu görüntüleme özelliğini kullanıma sundu.

iOS 16.5 güncellemesi ile ilgili ayrıntılı bilgiyi, Apple’ın resmi sürüm notlarından edinebilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal