iPhone 12 Özelliği

iPhone 12 Özelliği

ABONE OL
31 Aralık 2022, 00:26:00

Son dönemlerde gündemden asla düşmeyen ve henüz çıkışını yapmadan bile hakkında iddialar ortaya çıkan iPhone 12 özelliği bugüne kadar hiç duymadığımız bir nitelik taşıyor olacak. Cihazın diğer serileri ve ekran görüntüleri bile konuşulurken, yeni duyulan bu haber bomba etkisi yarattı diyebiliriz. Peki 12 serisi, hangi yeni özellikle birlikte gelecek, kullanıcılar bu özellikten nasıl faydalanacak?

iPhone 12 Özelliği Bambaşka Olacak

İddialara göre aşırı yüksek tazeleme hızı sunan bir 120 Hz ProMotion ekran yapısıyla gelecek olan yeni model, 4K çözünürlüğünde 240 fps video kaydı da yapabilecek. Efsane bir özellikle gelmeye hazırlanan model, son dönemlerde ortaya çıkan amiral gemilerini ve fotoğraf makinesi ürünlerini de geride bırakacak gibi görünüyor.

Hatırladığınız üzere son seri olan iPhone 11 modellerinde bile 240 kare hızında 1080p video çekimleri yapılabiliyordu. Piyasada ilk defa 4K çözünürlüğünde videoyu 240 fps olarak 12 serisi çekebilecek. Bu özellik ilk defa kullanılacağı için de, büyük bir yankı uyandırdı diyebiliriz.

Son Günlerin Çok Konuşulan Modeli

Son günlerde özellikleriyle ve çıkış ihtimaliyle de sürekli gündeme gelen iPhone 12 modellerinde, kutulardan istediğimizi bulamayacağız. Kutulardan yalnızca telefon çıkacağı için herhangi bir kulaklık veya şarj cihazı da bekleyemiyoruz. Bunun yanı sıra yan ürünleriyle çıkmayacak olan modelde eskiden kalma kulaklıklar ve şarj cihazları da kullanılabilir.

Cihaz, kutulardan yalnızca telefon olarak çıkarsa ve hiçbir yan ürün barındırmazsa, fiyatının çok uygun tutulacağını söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra hiçbir cihazda kullanılmayan bir özellikle gelmeye hazırlanan cihazın bir de fiyatı uygun olursa, gerçekten bayağı rağbet görür diye düşünüyoruz. İlerleyen günlerde cihaz hakkında yeni detaylar geldikçe sizler bilgilendiriyor olacağız. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı yazımızın altına bekliyor, yorumlarınızı son derece önemsiyoruz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal