iPhone 15 Pro Max çerçeve yapısıyla dikkat çekebilir

iPhone 15 Pro Max çerçeve yapısıyla dikkat çekebilir

ABONE OL
09 Mayıs 2023, 01:51:08

Apple’ın yeni cihazı iPhone 15 Pro Max’e dair son zamanlarda ortaya çıkan sızıntılar oldukça heyecan verici. Yeni cihazın, önceki modelden daha ince çerçevelere sahip olacağı söyleniyor. Böylece, iPhone tarihinin en ince çerçevelerine sahip cihazı piyasaya sürülecek. Ayrıca, Xiaomi 13 gibi bir cihazdan bile daha ince çerçeveler ile geleceği söyleniyor.

Sızıntılara göre, iPhone 15 Pro Max’in tasarımda önemli değişiklikler olacak. Cihaz, Apple Watch benzeri kavisli çerçevelere sahip olacak. Bu tasarımı, güvenilir sızıntıcılardan ShrimpApplePro tarafından öne sürülmüştü. Yeni cihazın, piyasadaki birçok Android kameralı cep telefonunu kolaylıkla geride bırakacak 48MP ana kameraya sahip olduğu da söyleniyor. Bazı raporlara göre, cihazlar Apple’ın yeni çıkacak A17 yongasını kullanacaklar.

Tasarım açısından, iPhone 15 Pro Max’in önceki Pro modellerinden daha az geniş ve uzun olacağı da söyleniyor. Ayrıca, telefonların katı hal ses ve güç düğmelerine sahip olacağı da söylentiler arasında yer alıyor. Ancak, bu özelliğin daha yüksek maliyetler ve üretim karmaşıklığı nedeniyle ortadan kaldırıldığı söyleniyor.

iPhone 15 serisi, Eylül ayında piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor. Bu yeni cihazın özellikleri ve tasarımı, şüphesiz akıllı telefon dünyasında yankı uyandıracak ve birçok Apple hayranı tarafından merakla bekleniyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal